کد خبر: ۶۶۲۸۶۰۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۱
مسئول کمیته مطالبات وزارت نفت:

هندی گفت: بخش خصوصی اصفهان از جدی‌ترین خریداران خط هوایی قشم ایر است، اما هنوز مذاکرات با آنها نهایی نشده است.

فروش قشم ایر هنوز نهایی نشده است؛ مذاکرات همچنان ادامه داردبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از شانا؛  اصغر هندی، مسئول کمیته مطالبات وزارت نفت درباره اینکه  هواپیمایی قشم ایر به‌عنوان یکی از اموال بابک زنجانی به بخش خصوصی اصفهان واگذار شده است یا خیر، اظهار کرد: هم اکنون چند خریدار خواهان خرید این هواپیمایی هستند که مذاکرات با آنها ادامه دارد.

وی افزود: بخش خصوصی اصفهان که حمایت استانداری را نیز با خود دارد از جدی‌ترین خریداران این خط هوایی است، اما هنوز مذاکرات با آنها نهایی نشده است.

هواپیمایی قشم که در سال ۱۳۸۸ از سوی هلدینگ توسعه سورینت قشم متعلق به بابک زنجانی خریداری شد، در سال ۱۳۹۳ در ازای بدهی این مجرم نفتی، به شرکت ملی نفت ایران واگذار شد.

این مجرم نفتی که حدود ۲ میلیارد یورو به شرکت ملی نفت ایران بدهکار است، هنوز با وجود وعده‌های متعدد شریکان خارجی‌اش نتوانسته بدهی‌اش را پرداخت کند. وکیل مدافع این مجرم نفتی نیز این روزها به دنبال معکوس جلوه دادن واقعیت است.

محسن مهرعلیزاده، استاندار اصفهان به تازگی از خرید شرکت هواپیمایی قشم خبر داد و گفت: موافقتنامه این خرید امضا شده و می‌توانیم بگوییم این شرکت هواپیمایی، متعلق به استانداری اصفهان است.

وی در پایان یادآور شد: بر اساس توافقنامه باید مراحل بعدی خرید انجام شود و در این باره استانداری، قراردادهای آن را امضا کرده است.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر