کد خبر: ۶۶۹۷۰۳۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
مدیر کل صداوسیمای خراسان رضوی:

مدیر کل صداوسیمای خراسان رضوی گفت: دانشگاه فردوسی به عنوان بزرگترین مرکز علمی شرق کشور یکی از افتخارات خراسان رضوی است

دانشگاه فردوسی یکی از افتخارات خراسان رضوی استبه گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ؛ محسن نصرپورمدیر کل صداوسیمای خراسان رضوی  در دیداربا دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به آمادگی صداوسیما در خصوص پوشش اخبار و فعالیت دانشگاه فردوسی مشهد گفت: و وظیفه ما معرفی مفاخر شهر و استان می‌باشد و صدا وسیما در این راستا از هیچ گونه تلاش و کوششی فروگذار نخواهد بود.

وی افزود:استفاده ما از تجربیات و دانش اساتید دانشگاه فردوسی یک اصل بنیادین است و ما از حضور استادان در این مرکز استقبال خواهیم کرد.

مدیر کل صداوسیمای خراسان رضوی با اشاره به اینکه صداوسیما ضمن استقبال برای معرفی نخبگان دانشگاه وتقویت اتاق فکر مرکز با استفاده از اعضای هیئت علمی دانشگاه گفت:دانشگاه فردوسی جایگاه خوبی از نظر سطح علمی دارد در همین راستا اساتید زبان فارسی زیادی را به کشور‌های مختلف فرستاده تا ضمن آموزش زبان فارسی تعاملاتی با نهاد‌های آموزشی و پژوهشی داشته باشند.

نصر پور  افزود:رسانه ملی این آمادگی را دارد با استفاده از رادیو‌های برون مرزی ظرفیت‌ها و توانایی‌های دانشجویان نخبه غیر ایرانی این دانشگاه رامعرفی کند و همچنین به معرفی امکانات و توانایی‌های بخش بین المللی دانشگاه فردوسی مشهد بپردازد.
 
انتهای پیامم//ا.س

دیدار مدیر کل صداوسیمای خراسان رضوی با رئیس دانشگاه فردوسی مشهد 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر