کد خبر: ۶۶۹۷۲۶۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۹
درنیمه نخست امسال:

کمیته امداد بردسکن در نیمه نخست امسال با اعطای ۱۰۰ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال به کاریابی مددجویان تحت حمایت خود کمک کرد.

برای ۱۰۰ مددجو کمیته امداد اشتغال ایجاد شدبه گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ؛ حسینی مدیر کمیته امدادامام خمینی بردسکن گفت: امسال مبلغ پنج میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان اعتبار ویژه بخش اشتغال به کمیته امداد تخصیص داده‌شده که دو میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان از منابع بانک‌ها و ۳۰۰ میلیون تومان از منابع داخلی کمیته امداد به تسهیلات اشتغال‌زایی این اداره تخصیص داده‌شده که سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان آن از محل اعتبارات روستایی در نظر گرفته‌شده است.

وی ضمن تاکید کمیته امداد برای اشتغال زایی گفت:مجوز‌های لازم برای ایجاد طرح‌های تولیدی و کارگاه‌های کوچک وبزرگ در روستا‌های منطقه صادر شده وبه موجب این امر شغل‌های زیادی ایجاد شده که از مهاجرت روستاییان جلوگیری خواهد کرد.

مدیر کمیته امدادامام خمینی بردسکن  افزود: تاکنون ۱۰۰ فقره تسهیلات به میزان یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار به مجریان این طرح پرداخت‌شده است که بیشترین شغل‌های ایجاد شده در زمینه دام‌پروری و خدمات بود.

حسینی افزود: کمیته امداد باهدف توانمندی افراد تحت پوشش در پایان امسال ۱۰ درصد از افراد تحت پوشش خود را از چرخه حمایتی خارج می‌کند.

وی با اشاره به چهار هزار و ۳۰۰ مددجو با دو هزار و ۷۳۳ خانوار بهره‌مند را تحت حمایت کمیته امداد گفت: از این تعداد ۶۵ درصد از خانوار‌ها شامل هزار و ۷۳۵ خانوار با سرپرست زن اداره می‌شود.

گفتنی است شهرستان بردسکن دارای هزار و ۶۶۴ کیلومترمربع مساحت، بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت و دارای سه شهر، سه بخش و ۳۹۳ روستای دارای سکنه و خالی از سکنه است.
 
انتهای پیام //م.ص

ایجاد اشتغال مددجوان کمیته امداد امام خمینی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر