کد خبر: ۶۷۲۵۹۱۶
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۰
در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش درباره چگونگی و زمان توزیع شیر در مدارس توضیح داد.

آخرین جزئیات از وضعیت توزیع شیر در مدارسعلی الهیارترکمن معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره وضعیت توزیع شیر در مدارس و برخی اظهاراتی که این موضوع را برای امسال منتفی می‌دانند، گفت: امسال ۱۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای توزیع شیر در مدارس ابلاغ شده ، اما هنوز این اعتبار تخصیص نیافته است.

وی با اشاره به اینکه هیچگونه نظری مبنی بر توزیع نشدن شیر مدارس هنوز قطعیت ندارد، ادامه داد: به دنبال تخصیص اعتبار از خزانه هستیم و پس از این مرحله با شرکت صنایع لبنی برای توزیع شیر در مدارس قراردادی منعقد کنیم که به محض تأمین اعتبار این امر محقق خواهد شد.

برنامه ریزی برای توزیع ۲۴ نوبت شیر تا اسفندماه

معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش با اشاره به اینکه برنامه اجرایی امسال برای توزیع شیر آماده است، تصریح کرد: بر اساس آیین‌نامه‌ای که برای توزیع شیر مدارس وجود دارد و طبق برآورد‌های انجام شده با اعتباری که در دست داریم می‌توان ۲۴ نوبت توزیع شیر تا پایان اسفند ماه را داشته باشیم.

الهیار ترکمن بیان کرد: بر اساس آیین‌نامه توزیع شیر تمام دانش‌آموزان و معلمان تحت پوشش طرح قرار می‌گیرد که نوبت در نظر گرفته شده برای توزیع شیر هم بر همین مبنا بوده است.

وی اظهار کرد: چنانچه قیمت‌ها یا جمعیت هدف تغییری داشته باشد دفعات توزیع شیر هم متفاوت خواهد بود که البته برای چنین مسائلی باید بعد از تخصیص اعتبار تصمیم گیری کنیم و در این موضوع تصمیم گیری صرفا با آموزش و پرورش نیست و باید در کمیته شیر مدارس این موضوع بررسی شود.

انتهای پیام /

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر