کد خبر: ۶۷۸۸۸۳۰
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۵
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم عنوان کرد؛

آیت الله یزدی گفت: اگر فقط بخشی از توطئه‌های دشمن علیه انقلاب بر سر هر رژیم یا نظامی پیاده می‌شد قطعاً از هم می‌پاشید،اما با نگاه لطف‌آمیز خداوند متعال انقلاب هرسال قدرتمندتر می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم، آیت‌الله محمد یزدی رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم  ظهر امروز در دیدار با سردار نقدی که در دفتر جامعه مدرسین برگزار شد،گفت: اگر چشم انصاف تاریخ باز و منصفانه به دستاورد‌های انقلاب نگاه شود، معلوم می‌شود تا چه اندازه در ۴۰ سال اخیر موفقیت و پیشرفت نصیب کشور شده است.

وی اضافه کرد: اگر فقط بخشی از توطئه‌های دشمن علیه انقلاب بر سر هر رژیم یا نظامی پیاده می‌شد قطعاً از هم می‌پاشید و از بین می‌رفت، اما با نگاه لطف‌آمیز خداوند متعال انقلاب هرسال قدرتمندتر می‌شود.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بیان کرد: قبل از انقلاب بیمارستان‌های کشور مملوء از پزشکان آفریقایی، هندی و ... بود، اما امروز در اکثر بیمارستان‌های کشور سخت‌ترین و دقیق‌ترین بیماری‌ها و جراحی‌ها توسط متخصصان داخلی انجام می‌گیرد که مسئله‌ای بسیار مهم و حائز اهمیت است.

آیت‌الله یزدی با اشاره به پیشرفت‌های پزشکی کشور عنوان کرد: با موفقیت‌های انجام‌شده حرفه‌ای‌ترین جراحی‌های قبل از انقلاب امروز به ابتدایی‌ترین و سرپایی‌ترین فعالیت‌های پزشکی و جراحی تبدیل‌شده است، دشمن امروز به موفقیت و پیشرفت‌های پزشکی ایران اذعان دارد.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: دشمن امروز نسبت به ناتوانی خود در براندازی انقلاب اسلامی اذعان دارد و اعتراف می‌کند که قدرت و توانایی لازم برای زمین‌گیر کردن نظام را ندارد، قدرت موشکی، دریایی و ناوشکن‌های ساخت داخل از جلوه‌های مهم انقلاب اسلامی است.

وی تفاوت‌های قبل و بعد از انقلاب را موردتوجه قرار داد و بیان کرد: قبل از انقلاب جمعیت ایران کمتر از ۴۰ میلیون بود، اما امروز جمعیت کشور به بالای ۸۰ میلیون نفر افزایش پیداکرده است، تعداد شهر‌های کشور نیز نسبت سال‌های قبل از انقلاب به‌شدت افزایش پیداکرده است، در مسئله دفاعی و نظامی ایران دستاورد‌های قابل‌توجهی به دست آورده است.

آیت‌الله یزدی اشاره کرد: در مسئله استحکامات و احداث بنا در زمینهٔ آموزش‌وپرورش، مراکز فرهنگی و دینی، پزشکی وغیره انقلاب دستاورد‌های فوق‌العاده‌ای نصیب انقلاب اسلامی‌شده است.

وی با اشاره به حوادث تلخ سال ۸۸ بیان کرد: متأسفانه افرادی که در دل این نظام پرورش‌یافته بودند بیشترین صدمات و خسارت‌ها را در سال ۸۸ به انقلاب اسلامی وارد کردند، نظام اسلامی بیشترین ترحم و مهربانی را نسبت به عناصر فتنه ۸۸ انجام داده است، اگر پرونده‌های این دو فرد به جریان بیفتد سنگین‌ترین احکام ممکن برای آن‌ها صادر می‌شود.

انتهای پیام/ ح

پرونده‌ها به جریان بیفتد "سنگین‌ترین احکام" صادر می‌شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر