کد خبر: ۶۷۹۵۰۹۱
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ۱۶۰ کیلومتر بزرگراه در استان در دست احداث است.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، محبوب حیدری، مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل افزود: استان اردبیل در احداث بزرگراه از میانگین کشوری عقب بوده و همه تلاش مجموعه راه و شهرسازی بر این است تا با اقدام های ضربتی در کوتاه مدت و میان مدت به میانگین کشوری دست یابیم.

وی با اشاره به محدودیت ها در زمینه اجرای طرح های عمرانی در کشور گفت: ساخت دست کم سالانه 30 کیلومتر بزرگراه در استان برنامه ریزی شده تا در پایان چهار سال دولت به میانگین کشوری برسیم.

حیدری بیان کرد: احداث 650 کیلومتر بزرگراه در استان برای بلندمدت برنامه ریزی شده اما در میان مدت هدف رسیدن به میانگین کشوری می باشد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل اظهار داشت: امسال تخصیص اعتبارات پروژه های راه سازی این استان در مقایسه با سال قبل چهار برابر رشد داشته و چهار پروژه ملی بزرگراهی برای استان تعریف شده بود که این تعداد در بودجه سال 98 به هفت پروژه ملی افزایش یافته است.

حیدری افزود: مهم ترین این پروژه ها شامل باند دوم اردبیل - سرچم ، احداث بزرگراه اردبیل - آستارا (جاده گردنه حیران) ، احداث راه اصلی گرمی - بیله سوار، اردبیل - مشگین شهر - اهر و پروژه رضی - امیرکندی هستند.

انتهای پیام/ع

احداث بزرگراه در اردبیل


کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر