کد خبر: ۶۷۹۶۵۸۱
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری بیرجند گفت:احداث و آماده سازی چهارشنبه بازار جدید بیرجند واقع در بلوار مسافر تاکنون حدود ۷۰ درصد پیشرفت داشته است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند  ،خسروی رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بیرجند گفت: کار ساخت و احداث چهارشنبه بازار جدید از ابتدای مهر آغاز شده و تاکنون فنداسیون، اسکلت سازی اصلی، مسقف شدن غرفه‌ها و تسطیح معابر صورت گرفته و هم اکنون اقدامات تأسیساتی مکانیکی و برقی، کف سازی و موزائیک سازی آن در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه پس از اتمام این کارها، آسفالت معابر انجام خواهد شد، افزود: بیش از ۲۶۰ غرفه با زیربنای بیش از ۵ هزار و ۲۰۰ متر مربع در مساحت ۳ هکتاری در این چهارشنبه بازار آماده خواهد شد.

خسروی با بیان اینکه علاوه بر چهارشنبه بازار، بازار محلی این میدان بار نیز فعال است، گفت: برای احداث چهارشنبه بازار تاکنون یک و نیم میلیارد تومان از محل اعتبارات مصوب امسال بودجه شهرداری بیرجند پرداخت شده است.

رئیس سازمان مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بیرجند افزود: قرار است در این مجموعه مسجد با زیربنای بیش از ۱۲۰ متر مربع و دفتر مدیریت بازار با زیربنای ۹۰ متر مربع نیز احداث شود.

وی با بیان اینکه در صورت راه اندازی این چهارشنبه بازار، چهارشنبه بازار سابق واقع در خیابان بهشتی نیز فعال خواهد بود، گفت: در صورت تأمین اعتبار چهارشنبه بازار واقع در بلوار مسافر در ابتدای اردیبهشت سال آینده به بهره برداری می‌رسد.

انتهای پیام/غ

هزینه ۱/۵ میلیارد تومانی جهت احداث چهارشنبه بازار جدید

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر