کد خبر: ۶۸۳۱۴۶۷
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴

مشکلات اقتصادی کشور مولود فشار روانی دشمن و برخی سوء مدیریت‌ها می‌باشد که در این راستا دولت اقدامات سازنده‌ای انجام داده است.

مشکلات اقتصادی کشور مولود فشار روانی دشمن استبه گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی را در شرایط جنگ اقتصادی و روانی دشمن حامی و یاریگر دولت دانست.

وی با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: مردم ایران میثاق عمیقی با انقلاب اسلامی بسته اند و با وجود مشکلات اقتصادی، همچون سال‌های گذشته به عشق ولایت فقیه، آرمان‌های امام (ره) و شهدا در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند.

وی با بیان اینکه دشمن پس از ۴۰ سال به این نتیجه رسیده ترفندهایش علیه نظام جمهوری اسلامی بی اثر است، افزود: محاصره اقتصادی و جنگ روانی دشمن که با هدف رواج ناامیدی در جامعه صورت می‌گرفت با حضور حماسی مردم خنثی شد.

مقصودی ادامه داد: ترویج ناامیدی آخرین حربه دشمن است که از طریق فضای مجازی دنبال می‌شود و رسانه‌ها به عنوان دوستداران حقیقت باید دستاورد‌های انقلاب را به جوانان انعکاس دهند.

وی همچنین به دستاورد‌های دولت در شهرستان سبزوار اشاره و بیان کرد: دستاورد‌های حوزه سلامت از نقاط مثبت دولت تدبیر و امید بوده و ظرف سه سال اخیر دولت با همکاری بنیاد‌های برکت و علوی ۵۹ مرکز درمان بستر، درمانگاه و مرکز بهداشت را در منطقه غرب خراسان رضوی به بهره برداری رسانده است.

نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی گفت: ظرف دو سال اخیر ۷۰ میلیارد ریال برای مرمت قنات‌های این منطقه جذب شد و در حوزه آبخیزداری هم ۱۰ بند خاکی ساخته شده و عملیات اجرایی هشت بند خاکی دیگر در دست اجرا است.

وی افزود: تکمیل طرح راه آهن سبزوار نیز به عنوان محور توسعه خواسته دیرینه مردم این منطقه است که پارسال ۹۰ میلیارد ریال برایش هزینه شد و در سفر رئیس جمهوری هزار میلیارد ریال به این طرح اختصاص یافت.

انتهای پیام//ف. حرسانه‌ها به عنوان دوستداران حقیقت باید دستاورد‌های انقلاب را به جوانان انعکاس دهند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر