کد خبر: ۶۸۳۲۸۲۴
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲

پایگاه امداد و نجات بین جاده‌ای هلال احمر بجستان در جنوب خراسان رضوی با هزینه ۶۳۸ میلیون تومان افتتاح شد.

پایگاه امداد و نجات هلال احمر در بجستان افتتاح شدبه گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، بهرام غیبی معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در مراسم آغاز فعالیت پایگاه امداد و نجات هلال احمر در بجستان گفت: راه اندازی این پایگاه در بجستان نقش مهمی در ارتقاء سطح کیفی خدمات این بخش به متقاضیان و مصدومان سوانح جاده‌ای دارد.

وی با قدردانی از مشارکت خانواده شهید مرتضی فرقانی در تأسیس پایگاه امداد و نجات بین جاده‌ای بجستان، افزود: پس از تأمین نیاز‌های اولیه، اقلام و تجهیزات امدادی پایگاه هلال احمر بجستان تکمیل می‌شود تا در ایمنی بخشی به مسافران و زائران در مسیر جاده ارتباطی خراسان جنوبی به خراسان رضوی موثر باشد.

سید مجتبی احمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در این مراسم گفت: هزینه راه اندازی پایگاه هلال احمر بجستان با سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار ملی، ۸۸۰ میلیون ریال اعتبارات استانی و ۲ میلیارد ریال مشارکت خیران تامین شد.

وی افزود: این پایگاه در زمینی به وسعت پنج هزار و زیربنای ۲۰۰ مترمربع در مسیر ترانزیتی استان های خراسان‌ شمالی و جنوبی، کرمان، یزد، اصفهان، فارس و هرمزگان واقع است.

انتهای پیام//ف. ش
 

افتتاح پایگاه هلال احمر برای ایمنی بخشی به مسافران

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر