کد خبر: ۶۸۳۵۳۶۸
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۴

سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان گفت: در ۲۴ ساعت اخیر حوادث اصفهان ۸ مجروح را راهی بیمارستان کرد و یک خانم هم جان خود را از دست داد.

 به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،عباس عابدی سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان در خصوص حادثه واژگونی پراید اظهار کرد: این حادثه بعد از ظهر دیروز در شهرستان نجف آباد، کمربند شمالی رو به روی پارک کوهستان اتفاق افتاد.

 
وی با تاکید به اینکه سه کد نیرو‌های امدادی اورژانس به محل این حادثه واژگونی اعزام شدند، گفت:: یک خانم ۶۸ ساله در این حادثه جان خود را از دست داد و ۵ نفر مصدوم دیگر این تصادف که ۳ مرد و ۲ خانم بودند برای درمان کامل به بیمارستان منتظری نجف آباد منتقل شدند.
 
سخنگوی مرکز اورژانس پزشکی استان اصفهان از وقوع حادثه ریزش آوار در خمینی شهر خبر داد و گفت:: این حادثه دیروز بعدازظهر در اثر ریزش سقف خانه‌ای در حال ساخت در بلوار اشرفی اصفهانی خمینی شهر رخ داد و دو کد نیرو‌های امدادی اورژانس ۲ نفر مرد ۱۸ و ۴۵ ساله مجروح این حادثه را به بیمارستان شهید اشرفی منتقل کردند.
عابدی با اشاره به وقوع حادثه گاز گرفتگی بعدازظهر دیروز، گفت:: این حادثه مسمومیت در محدوده ارغوانیه به علت اشکال در اجاق گاز و نشت گاز سمی co اتفاق افتاد و یک نفر آقای ۱۷ ساله مصدوم این حادثه گاز گرفتگی به بیمارستان فارابی منتقل شد.
 
وی با اشاره به آمار فعالیت‌های اورژانس استان اصفهان از روز پنجشنبه ۲۵ تا امروز شنبه ۲۷ بهمن ماه اظهار کرد: تعدادکل تماس‌ها با این مرکز هفت هزار و ۱۳۴ مورد و تعداد کل ماموریت‌ها ۸۹۸ مورد و تصادفات شهری ۱۶۴ مورد و تعداد تصادفات جاده‌ای ۶۲ مورد گزارش شده است.
 

انتهای پیام/م
۸۹۸ ماموریت اورژانس استان اصفهان در ۲ روز گذشته

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر