کد خبر: ۶۸۵۳۵۶۸
گروه : سیاسی » دولت
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۹
خوش نیت در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

فرماندار مشهد گفت: ما شاهد شکاف جدی بین نسلی در کشور هستیم که این موضوع را رهبر در بیانه راهبردی خود اعلام کردند که، "جوان پیشرو دلیل امید است".

شاهد شکاف جدی بین نسلی در کشور هستیمحیدر خوش‌نیت فرماندار مشهد در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره بیانیه گام دوم انقلاب گفت: ما  باید از طریق نقد منصفانه دستاوردهای بسیار ارزشمند گام اول، گام دوم را شروع کنیم.

فرماندار مشهد در ادامه گفت: گام دوم، مسیر یا چراغ راه آینده برای ادامه حرکت نظام جمهوری اسلامی ایران به سمت آرمان‌های خود است. ما باید به گفته‌های خود جامع عمل بپوشانیم و  یکی از پارامترهای اصلی آن ارتباط بین نسلی است. ما شاهد شکاف جدی بین نسلی در کشور هستیم که این موضوع را رهبر در بیانه راهبردی خود اعلام کردند که، "جوان پیشرو دلیل امید است".

خوش نیت اظهار کرد: تمام مسئولین باید توجه داشته باشند که بسیاری از موضوعات را می‌توانیم با استفاده  از حضور موثر جوانان حل کنیم؛ می‌توان از تلاش و انگیزه آنها استفاده کرده و در کنار آن از تجربه افراد با تجربه استفاده کنیم . نقشه راه برای ادامه حرکت در گام دوم تبیین شده و احتیاج به ساختار سازی نیست بلکه احتیاج به عمل است. ما در گام دوم انقلاب به جای حرف زدن احتیاج به عمل داریم. در بیانیه گام دوم انقلاب، مقام معظم رهبری به صراحت گفتند که "آنچه تا کنون انجام شده با آنچه باید محقق شود، فاصله عمیقی دارد". ما باید درباره اقدامات گذشته نقد منصفانه و عالمانه انجام دهیم و مسیر خود را ادامه دهیم.

وی درباره رویکرد حضور جوانان در مدیریت‌های کشور در بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: ما باید فرصت و مسئولیت به جوانان دهیم، اما به‌ دلیل نداشتن زمان برای آزمون و خطا، جوانان باید از تجربیات پیشین مسئولین استفاده کنند. در واقع ما بر اساس تجارب ارزشمند، باید فصل جدیدی را در جمهوری اسلامی شروع کنیم تا جوانان برای خدمت به میدان بیایند.

فرماندار مشهد تصریح کرد: نباید با حضور افراد با تجربه راه را بر جوانان ببندیم، جوانان باید جلودار باشند؛ همچنین باید تجربه بین نسلی میان افراد جوان و افراد باتجربه صورت بگیرد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر