کد خبر: ۶۹۳۴۱۰۲
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸

به مناسبت سالروز شهادت شهید رحمان دادمان، فرزند این شهید دل‌نوشته‌ای را در فراق پدر خود در اینستاگرام منتشر کرد.

دلنوشته فرزند شهید رحمان دادمان در سالروز عروج پدر شهیدش +عکسبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، امروز ۲۷ اردیبهشت مصادف با سالروز آسمانی شدن شهید رحمان دادمان است، شهیدی که از فعالان اعضای جنبش اسلامی بود و پس از پیروزی انقلاب به همراهی دانشجویان مسلمان در تسخیر لانه جاسوسی و برپایی انقلاب دوم نقش فعالی ایفا کرد. به مناسبت این روز، محمدمهدی دادمان فرزند این شهید بزرگوار دل‌نوشته‌ای را در وصف و فراق پدر شهیدش در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

گفتنی است؛ شهید دادمان وزیر راه و ترابری دوره اصلاحات؛ در سال ۱۳۳۵ در شهر اردبیل دیده به جهان گشود و در ۲۷ اردیبهشت سال ۱۳۸۰ در حالی که جهت انجام ماموریت اداری خویش و بازدید از پروژه‌های وزارت راه و ترابری استان گلستان عازم این منطقه بود، در سانحه سقوط هواپیمای یاک ۴۰ همراه تعدادی دیگر از همراهان خویش به ملکوت اعلی پیوست.

محمد مهدی دادمان فرزند شهید رحمان دادمان در اینستاگرام نوشت:

هوالمحبوب

همه سال در میقات پر کشیدن و اوج گرفتن و رسیدنتان گرد هم می‌آییم تا رمز حضور جاودانتان، چشم و دل‌ها را بنوازد و جان‌های مشتاق ما را صفایی دوباره دهد. همه سال گرد هم می‌آئیم و به یاد می‌آوریم، بودن و نبودن‌ها تنها با نقش ابدی مهربانی و مردم داری و خلوص است که معنا می‌یابد.... امسال سال دیگریست!

گویی نقش تازه‌ای بر دست و بازویتان جوانه می‌زند، روحتان گویی به هم آمیخته و دستگیری و یاری هموطنان را فریاد می‌کند.  در دور و نزدیک بال می‌کشید و دل ما را هم با خود می‌برید.... امسال سال دیگریست! نقش تازه‌ای انگار به سرانگشتان اراده‌ی شما، نشانه‌ای شده تا ما را هم با خود به دور و نزدیک این خاک خیس خورده و مردمان بی خانمان و رنج کشیده از سیل آن رهنمون سازید. امسال سال دیگریست!

همدل و همنوا، سرخوش از هم‌آوایی با روح بلند عزیزانمان، رحمان و علی دادمان در سالگشت عروجشان، "سفره اندک" میزبانی از یاران همیشه همراه را تقدیم سیل زدگان عزیزی می‌کنیم که در انتظار همراهی و مهربانی جوانمردان این سرزمینند.

خانواده دادمان.

دلنوشته فرزند شهید رحمان دادمان در سالروز عروج پدر شهیدش +عکس

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر