کد خبر: ۶۹۳۷۹۱۲
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳

مدیرکل روابط عمومی استانداری کردستان گفت: نخستین جشنواره روابط عمومی‌های این استان به منظور ایجاد رقابت سالم و تجلیل از روابط عمومی‌های برتر تابستان امسال برگزار می‌شود.

به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، آرش حسین پناهی با تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی گفت: این جشنواره بین روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی و نهاد‌های استان و به منظور آشنایی آنان با وظایف محوله برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره به احتمال زیاد هفته دولت برگزار شود، افزود: انجام وظایف روابط عمومی‌ها در راستای ارایه خدمات بهتر دستگاه‌های اجرایی به مردم از دیگر اهداف نخستین جشنواره روابط عمومی‌های کردستان است.

رئیس شورای روابط عمومی‌های کردستان اضافه کرد: با توجه به اهمیت روابط عمومی در ارایه خدمات دستگاه‌ها تلاش می‌شود از این پس انتخاب مدیران روابط عمومی استان با نظارت شورای روابط عمومی انجام گیرد.

وی یادآور شد: این نظارت برای جلوگیری از انتصاب افراد غیر مختصص در روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی انجام می‌شود تا مانع از بروز برخی آفت‌ها در این بخش شود.

حسین پناهی با اشاره به اینکه انتظار می‌رود این اقدام در راستای منسجم‌تر شدن روند توسعه استان موثر باشد، گفت: به علت عدم رعایت برخی اصول در روابط عمومی این بخش در استان مغفول و مظلوم مانده که مغفولیت آن به دلیل عدم تخصص گرایی و باور روابط عمومی‌ها به وظایف و رسالت خود است.

وی تاکید کرد: مظلومیت آن نیز به دیدگاه مدیران اجرایی بر می‌گردد که دید واقعی به روابط عمومی‌ها ندارند و رسالت آنان را در تهیه خبر، عکاسی و نصب بنر در مناسبت‌ها می‌دانند.

حسین پناهی افزود: سعی می‌شود نهادیه کردن روابط عمومی به عنوان ویترین و مغز متفکر یک سازمان، این بخش از دستگاه‌های اجرایی را به سمت هدایت سازمان‌ها در مسیر خدمات بهتر به مردم سوق داد.

گفتنی است،۲۷ اردیبهشت به نام روز ارتباطات و روابط عمومی‌ها نامگذاری شده است، این روز در سطح جهانی روز ارتباطات و جامعه اطلاعاتی است.

انتهای پیام/م

برگزاری نخستین جشنواره روابط عمومی‌های کردستان

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر