کد خبر: ۶۹۴۲۴۵۴
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲

معاون سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه از افزایش کرایه اتوبوس در این شهر خبر داد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،کاوه مرد افکن معاون سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه در خصوص افزایش کرایه اتوبوس‌ها در کرمانشاه گفت : ما هیچگاه بر مبنای درصد کرایه اتوبوس‌ها را افزایش نداده‌ایم و مبنای افزایش ما مؤلفه‌های دیگری بوده است.

وی گفت : در افزایش کرایه اتوبوس‌ها ما باید چندین آیتم را در نظر بگیریم که از آن جمله می‌توان اصلی‌ترین آیتم در این زمینه، یعنی رند بودن ارقام کرایه‌ها اشاره کرد.

معاون سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه تصریح کرد: باید ارقامی پیشنهاد شود که مردم در هنگام پرداخت کرایه‌ها برای پول خورد دچار مشکل نشوند.

وی بیان داشت: بر این اساس کرایه خطوط اصلی ما در مرکز شهر که پر ترددترین خطوط هستند، از ۴۰۰ تومان به ۵۰۰ تومان افزایش یافته و سایر خطوط که ۵۰۰ تومان بوده است، نیز با افزایش ۲۰۰ تومانی به ۷۰۰ تومان رسیده است.

مرد افکن در پاسخ به اینکه به چه علت پیش از افزایش کرایه‌ها اطلاع رسانی در این زمینه صورت نگرفته است، گفت: ما هیچ سالی نیز پیش از این، افزایش کرایه‌ها را اعلام نکرده و در زمان اجرا این موضوع را به ترمینال‌های خودمان اطلاع رسانی کردیم و به مردمی نیز که با ما تماس داشته‌اند یا رسانه‌هایی که موضوع را پیگیری کرده‌اند، اطلاعات داده‌ایم، اما اعلام رسمی در این زمینه صورت نگرفته است.

وی تاکید کرد: هم اکنون هزینه‌های ناوگان ما واقعاً سرسام آور است و حتی این رقم‌ها نیز جوابگوی هزینه‌های آن‌ها نیست.

معاون سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه گفت: به این منظور پیگیری‌هایی از سوی رئیس سازمان اتوبوسرانی و شهرداری کرمانشاه در حال انجام است که کمک هزینه و یارانه‌ای به این ناوگان پرداخت شود .

 

 

انتهای پیام/د

هیچگاه بر مبنای درصد کرایه اتوبوس‌ها را افزایش نداده‌ایم

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر