کد خبر: ۶۹۶۶۲۰۸
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
کد خبر : ۶۹۶۶۲۰۸
فرمانده نیروی زمینی ارتش:

نشست فرمانده نیروی زمینی ارتش با حضور خانواده‌های بیماران صعب‌العلاج قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش برگزار شد.

به گزارش حوزه امنیتی دفاعی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، نشست فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور خانواده‌های بیماران صعب العلاج قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش در تالار گل نرگس برگزار شد.

در ابتدای این نشست امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به ایراد سخنرانی پرداخت، وی گفت: وظیفه خود می‌دانیم که از بیماران صعب العلاج ارتش و خانواده‌های آنان حمایت لازم را له عمل آوریم و آن‌ها را تحت پوشش قرار دهیم.

امیر حیدری تاکید کرد: سازمانی به نام دارالشفا را در مراکز استان‌ها مستقر کردیم و این مراکز موظف شده اند تا به شناسایی بیماران صعب العلاج در ارتش بپردازند و سپس این بیماران را دسته بندی نماید.

وی ادامه داد: براساس دسته بندی به صورت مداوم کمک‌های مستمری به حساب بیماران صعب العلاج واریز خواهد شد تا حداقل دردی از درد‌های این قشر آسیب پذیر جامعه دوا شود.

امیر حیدری اظهار کرد: دستورالعمل‌های لازم را به بیمارستان‌های منطقه‌ای ارتش صادر نموده و آن‌ها را موظف کردیم تا به بیماران صعب العلاج خدمات لازم را ارائه نمایند.

وی افزود: بیماران صعب العلاج باید در اولویت واگذاری خانه‌های سازمانی باشند و دستورات لازم را دادیم که این بیماران در اولویت واگذاری باشند و یا اگر در حال حاضر در خانه‌های سازمانی ساکن هستند نیز به سکونت خود در این منازل ادامه دهند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان صحبت‌های خود به دیدار چهره به چهره با بیماران صعب العلاج پرداخت و به درد و دل و مشکلات پیش روی آن‌ها گوش داد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر