کد خبر: ۷۰۰۰۴۸۵
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر کرمانشاه با هشدار به تاکسیرانان در خصوص تعیین تکلیف تاکسی‌های فاقد پروانه فعالیت اعلام کرد: تاکسی‌های فاقد پروانه فعالیت تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند

تاکسی‌های فاقد پروانه فعالیت تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرندبه گزارش  خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، سجاد سلیمانی در خصوص شناسایی و تعیین تکلیف تاکسی‌های فاقد پروانه فعالیت گفت: به استناد ماده ۳۳ آیین نامه راهنمایی و رانندگی و نیز مواد ۸ و ۱۴ آیین نامه اجرایی تاکسیرانی، فعالیت و تردد با تاکسی بدون داشتن پروانه معتبر ممنوع بوده و متخلف تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

وی تأکید کرد: بر اساس قانون نداشتن پروانه تاکسیرانی همانند نداشتن گواهینامه است بدیهی است در غیر اینصورت از طریق عوامل پلیس راهور و عوامل گشت کنترل و نظارت سازمان تاکسیرانی، با مالکین تاکسی‌های که دارای پروانه فعالیت معتبر نیستند برخورد قانونی لازم به عمل خواهد آمد.

به گفته مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر کرمانشاه، تاکسیرانان می‌بایست در اسرع وقت برای صدور و یا تمدید پروانه فعالیت تاکسیرانی خود به محل اداری سازمان تاکسیرانی، مراجعه و نسبت به سیر مراحل قانونی دریافت پروانه فعالیت اقدام نمایند.

سلیمانی با اشاره به اینکه مدت اعتبار هر پروانه ۲ سال است و رانندگان باید ۱۵ روز قبل از باطل شدن پروانه به سازمان تاکسیرانی مراجعه کنند تا اقدامات لازم انجام شود، بیان  کرد: تاکسی‌هایی که ۶ ماه از مهلت تمدید آن‌ها گذشته و تاکسی‌هایی که تاکنون پروانه فعالیت دریافت نکرده اند باید مانند خودرو‌های جدیدالورود مراحل دریافت پروانه را بگذرانند.

در ناوگان تاکسیرانی شهر کرمانشاه حدود ۹۲۰۰ دستگاه انواع تاکسی مشغول به خدمات رسانی هستند که روزانه حدود یک میلیون سفر با ناوگان تاکسیرانی در سطح شهر جابه جا می‌کنند.

 

انتهای  پیام/ز

حدود ۹۲۰۰ دستگاه انواع تاکسی مشغول به خدمات رسانی هستند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر