کد خبر: ۷۰۰۴۹۴۰
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸
۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸
کد خبر : ۷۰۰۴۹۴۰
با آراء رای‌دهندگان انجام شد؛

اعضای شورای مرکزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با اکثریت قاطع آرا، محمدرضا میرشمسی را به‌عنوان قائم مقام این جمعیت انتخاب کردند و حکم وی روز گذشته ابلاغ شد.

انتخاب میرشمسی بعنوان  قائم‌مقام جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیبه گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، سی و چهارمین جلسه شورای مرکزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی روز گذشته (٢۵ / ۰۴ / ١٣٩٨) با حضور اکثریت اعضا در دفتر مرکزی این جمعیت برگزار شد.

اعضای این با اکثریت قاطع آرا، محمدرضا میرشمسی را به‌عنوان قائم مقام این جمعیت انتخاب کردند. 

در این جلسه ضمن مرور اهم اقدامات صورت گرفته در طول یک ماهه سپری شده از جلسه قبلی شورای مرکزی تاکنون، به مواردی از قبیل افتتاح دفتر جمعیت جانبازان در استان البرز، انتصاب دبیران استانی جمعیت در برخی از استان‌ها (گلستان، کرمانشاه، یزد، اصفهان، آذربایجان شرقی، زنجان، قم، همدان، بوشهر، سیستان و بلوچستان،کهکیلویه و بویراحمد، لرستان و تهران) ، برپایی جلسات هم‌اندیشی با حضور چهره‌های برجسته سیاسی و فرهنگی و بحث و تبادل نظر درباره انتخابات پیش‌روی مجلس اشاره شد.

در این جلسه برگزاری کارگروه مشترک سیاسی اقتصادی، ترویج گفتمان انقلاب اسلامی و جوانان در موضوع گفتمان انتخاباتی از موضوعاتی بود که توسط اعضای شورای مرکزی مورد پیگیری قرار گرفت.

مجتبی شاکری، دبیر کل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در این جلسه با دبیران پیشنهادی استان‌های خراسان شمالی، خراسان جنوبی، کردستان، کرمان و گیلان به گفتگو پرداخت و مراحل عضویت و انتصاب این افراد در جمعیت پیگیری شد.

همچنین مقرر شد رایزنی با تعدادی از دبیران جمعیت ایثارگران برای همکاری و کشف جانبازان فعال به منظور همکاری با جمعیت جانبازان در دستور کار قرار گیرد.

از مهم‌ترین مصوبات جلسه شورای مرکزی جمعیت جانبازان نیز تشکیل جلسه فوق‌العاده کارگروه تشکیلات این جمعیت برای بررسی فرم‌های عضویت واصله و تدوین آیین‌نامه‌های اجرایی مورد نیاز دفاتر استانی بوده است.

در جلسه اخیر پس از مرور مهم‌ترین اخبار داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی و نیز مواضع احزاب و جریان‌ها و همچنین بیان فرازهایی از اظهارات رهبر انقلاب در دیدار با ائمه جمعه، گزارشی از روند فعالیت دبیرخانه شورای ائتلاف و نقش حزبی جمعیت جانبازان برای حضور موثر در شوراهای استانی ارائه شد.

در پایان برخی از اعضای شورای مرکزی مطرح کردند، یکی از مصادیق تلاش‌های شیطنت‌آمیز صهیونست‌ها برای مقابله با موج رو به گسترش اسلام انقلابی همچون انتشار کتابهای ترجمه شده «انسان خردمند و انسان خداگونه» نوشته یووال نوح هراری، مورد مداقه قرار گیرد و ابعاد و جزییات آن برای تهاجم به مبانی علوم انسانی تشریح شود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر