کد خبر: ۷۰۰۸۸۹۸
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲

کتابدار کتابخانه تخصصی ادبیات گفت: کتابخانۀ مرکز آفرینش‌های ادبی قلمستان، کتاب‌هایی که مجوز صوتی دارند را به صورت رایگان دراختیار مراجعان قرار می‌دهد.

لیلا اکبریان کتابدار کتابخانه تخصصی ادبیات در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان اظهار داشت: تجربه ما نشان داده که استقبال از کتاب کاغذی و صوتی برابر است به همین منظور مرکز آفرینش‌های ادبی قلمستان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان کتاب‌هایی که مجوز صوتی دارند را به صورت رایگان دراختیار مراجعان قرار می‌دهد.

او با اشاره به اینکه برخی افراد به دلیل فرصت اندک خود درحین انجام کار‌های روزانه به کتاب صوتی گوش می‌دهند افزود: استفاده از کتاب‌های مکتوب و یا صوتی به روحیه افراد بستگی دارد برخی با لمس کردن کاغذ با موضوع کتاب نیز ارتباط برقرارا می‌کنند، البته در کتابخانه مرکز قلمستان این امکان برای افراد وجود دارد که خود مخاطب در میان قفسه‌ها و مخزن کتابخانه وارد شده و خودش کتاب را انتخاب می‌کند، اینطور نیست که ما واسطه باشیم و ما فقط آنان را راهنمایی می‌کنیم.
 


"رمان محبوب من"  ویژه برنامه چهارشنبه‌های آخر هر ماه


کتابدار کتابخانه تخصصی ادبیات برنامه مرکز آفرینش‌های ادبی قلمستان ادامه داد: "رمان محبوب من" چهارشنبه‌های آخر هر ماه از سوی مرکز آفرینش‌های ادبی قلمستان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در حوضخانه الغدیر برگزار می‌شود که دهمین برنامه آن به بررسی رمان "جای خالی سلوچ" اختصاص داشت.

او تصریح کرد: در این برنامه، سخنران خود مخاطبین هستند و جلسه حالت کارگاهی دارد یعنی هر فردی می‌تواند حرف و برداشت خود را راحت و آزاد ارایه کند که باز هم انگیزه‌ای مضاعف برای شرکت هرچه بیشتر در این جلسات ایجاد می‌کند.

انتهای پیام/ی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر