کد خبر: ۷۰۴۴۷۹۳
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸
استاندار خراسان رضوی:

استاندار خراسان رضوی گفت: امروز که ۳۰ سال از جنگ می‌گذرد روز به روز به این نتیجه بیشتر می‌رسیم که اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی روز پنجشنبه در مراسم افتتاح چند طرح عمرانی در حاشیه شهر مشهد، گفت: وحدت رویه به این معنی است که همه هدف مشترک پیشرفت کشور را با وجود سلیقه‌های مختلف سیاسی بپذیریم.

او ادامه داد: اگر بخواهیم در خراسان رضوی موفق باشیم باید برنامه‌ها به روشنی برای همه مردم بازگو شود و رسانه‌ها در جریان آن‌ها قرار گیرند.

استاندار خراسان رصوی به تجمیع طرح‌های مربوط به حاشیه شهر مشهد و همکاری نهاد‌های مختلف با شهرداری این شهر گفت: امروز که ۳۰ سال از جنگ می‌گذرد روز به روز به این نتیجه بیشتر می‌رسیم که اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

رزم حسینی افزود: مسائل پیرامون شهر مشهد دغدغه رهبر معظم انقلاب است و ۳۲ دستگاه در قالب طرح نجات شهر در هشت پهنه در حال انجام مسئولیت‌ها در این زمینه هستند که امیدواریم سپاه از این میان سه پهنه را در دست بگیرد.


او تصریح کرد: طرح نجات از ابتدای مهر ماه آغاز خواهد شد و دستگاه‌های مختلف در آن بخشی از کار را به عهده دارند به طور مثال دستگاه قضایی نیز در این زمینه همکاری خواهد کرد و در جهت جلوگیری از پیشرفت حاشیه نشینی مطابق آنچه پیش بینی شده اقدام خواهد کرد.

 

در شهر اسلامی بالا و پایین شهر نداریم

 

محمد رضا کلایی شهردار مشهد نیز در این مراسم گفت: در شهر اسلامی بالا و پایین شهر نداریم و وظیفه خود می‌دانیم تمامی شهروندان را به نقطه برابری از استفاده در امکانات برسانیم و لحظه‌ای در این راه توقف نداریم.

او ادامه داد: این نابرابری‌ها درطول زمانی طولانی روی داده است و قطعا این وضعیت باید روزی تمام شود و مطابق سیره بزرگان دینی فرصت برابر برای دسترسی عموم فراهم شود و تلاش ما نیز تحقق همین هدف است.


شهردار مشهد گفت: هم اکنون ۸۵ طرح در شهرداری مشهد در محدوده مناطق کم برخوردار و در حوزه‌های خدمت رسانی، فضای سبز، آموزشی و حمل و نقل در حال انجام و اجرا است.

شهردار مشهد گفت: شهرداری در ۱۲ عرصه مشترک با سپاه در قالب قرارگاه شهیدبرونسی همکاری دارد و در قالب طرح نجات حاشیه شهر مشهد هم که استانداری خراسان رضوی در هشت پهنه متولی آن است سپاه دو پهنه را به طور کامل در اختیار دارد.
 
انتهای پیام//ف.س
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر