کد خبر: ۷۰۴۵۷۰۸
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶

طرح بزرگ گاز رسانی به دودانگه و چهار دانگه ساری به پایان رسید.

احمد پور مدیر عامل شرکت گاز در گفت و گو با  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،گفت: طرح گاز رسانی به مناطق چهاردانگه و دو دانگه ساری پایان یافته است و هم اکنون مردم از خط لوله گاز استفاده می کنند.

او با بیان اینکه  این طرح  ماه های آبان یا آذر امسال با حضور  رئیس جمهور  افتتاح می شود ، گفت: طرح های دیگری نیز در دست اجراست.

 

احمد پور گفت: طرح گاز رسانی به بلده نور که کلنگ زنی آن انجام شده و پیش بینی میشود تا سال ۹۹ به پایان برسد.

 مدیر عامل شرکت گاز  افزود: طرح گاز رسانی به روستا‌ها نیز پیگیری میشود و در این زمینه این زمینه استان مازندران بیش‌ترین روستا‌ها را در میان سایر استان‌ها گاز رسانی کرده است.

او گفت: ۳۶۱۷ روستا در استان مازندران داریم که ۲۹۰۰ تا از آن قابل گاز رسانی است و تا به حال ۲۱۵۱ روستا هم گاز رسانی شده و هم اکنون گاز رسانی سایر روستا‌ها در دست اجراست.

 مدیر عامل شرکت گاز  گفت: بحث توسعه شهرستان‌ها نیز مدنظر است به دلیل افزایش جمعیت و ساخت و ساز‌ها لوله‌های گاز موجود در شهرستان‌ها جوابگوی نیاز ساکنین نیست و نیاز به بروز رسانی و توسعه دارد که در این مورد شهرستان بهشر در اولویت قرار دارد.

احمد پور  ادامه داد: مشکلی که برای ادامه پروژه‌ها داریم کمبود لوله گاز است که با تولید محدود آن در کشور و تقاضای بالای این محصول فعلاً لوله کافی برای ادامه پروژه‌ها نداریم.

او گفت: پیش از تحریم بخشی از ورق‌های تولید لوله را از خارج از کشور وارد میکردیم، اما اکنون با وجود تحریم‌ها این امکان وجود ندارد و با تولید محدود ورق‌های لوله اکنون لوله کافی برای ادامه پروژه‌ها وجود ندراد و اتمام طرح ها زمانبر است.

 

انتهای پیام/آ

 

افتتاح رسمی دو طرح گازرسانی  دودانگه و چهار دانگه ساری

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر