کد خبر: ۷۰۴۸۶۹۳
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۱

جشنواره قصه گویی منطقه ۲ کشور در ۲ شهر استان لرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، محمدجوادمحمدی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان لرستان گفت: امسال با توجه به تبلیغات واطلاع رسانی خوبی که صورت گرفت، استقبال چشمگیری از طرف اعضاو خانواده هاشده است.

محمدجوادمحمدی افزود: باتوجه به زمان های اعلام شده به مراکز کانون درسراسر استان، جشن های درون مرکزی دربازه زمانی تعین شده برگزار شدند.

وی  اضافه کرد: در شهراشترینان بروجرد مرکز فرهنگی هنری جشن قصه گویی را در حمام قدیمی «گودرزیان» برگزار کرد و در خرم آباد، قصه گویان مرکز فرهنگی هنری کانون شماره یک، قصه های خود را درحمام تاریخی «گَپ» اجرا کردند که این برنامه درفضای خیلی خاص و جذابی اجرا شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان لرستان اظهار داشت: به منظور ترویج فرهنگ قصه‌گویی و تشویق اعضا وخانواده ها به مشارکت فعال در بیست‌ و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون، این جشن ها را برگزار کردیم که با استقبال خوب عموم مردم مواجه شد.

محمدی با بیان اینکه امسال ویژه برنامه های پویش فصل گرم کتاب در شهرستانهای الشتر، کوهدشت و دورود به عنوان پایگاه می شود، گفت: برنامه های پویش نیز با محوریت قصه وقصه گویی اجرا می شوند.

مرحله پایانی بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، پس از برپایی جشنواره‌های استانی و منطقه‌ای، آذر ۱۳۹۸ هم‌زمان با شب یلدا در تهران برگزارخواهدشد.

این جشنواره در ۲ بخش قصه‌گویی صحنه‌ای و قصه‌گویی ۹۰ ثانیه‌ای برگزار خواهد شد وعلاقه‌مندان در بخش صحنه‌ای تا ۱۷ شهریور و بخش قصه‌های ۹۰ ثانیه‌ای تا ۱۰ مهر ۱۳۹۸ فرصت دارند، تافیلم‌های قصه‌گویی خود را در پایگاه جشنواره به نشانی www.kanoonfest.ir بارگذاری کنند.

انتهای پیام/ر

برگزاری جشنواره قصه گویی در لرستان پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر