کد خبر: ۷۰۵۶۷۱۴
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷
هنیه در نامه‌ای به رهبر انقلاب؛

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در نامه‌ای به رهبر انقلاب از بیانات ایشان در دیدار هیئت حماس تشکر کرد.

مقاومت تا پیروزی نهایی تجدیدناپذیر است؛ ایران پیشران قوای حق استبه گزارش گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در نامه‌ای به حضرت آیت الله خامنه‌ای، با ابراز تشکر و قدردانی از حمایت صریح رهبر معظم انقلاب اسلامی از مقاومت فلسطین در دیدار هیئت اعزامی حماس و اعلام آمادگی ایران برای تجهیز مقاومت به آنچه برای انجام وظیفه به آن نیاز دارد، تأکید کرد: بار دیگر رویکرد تجدیدناپذیر خود را برای حضور در سنگر مقاومتِ پایدار در کنار همه قوای حق و عدالت و آزادگی و پیشران همه آنها جمهوری اسلامی ایران، تا پیروزی نهایی اعلام می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: موضوع فلسطین قطعاً به نفع مردم فلسطین و دنیای اسلام تمام خواهد شد

آقای هنیه در این نامه خطاب به رهبر انقلاب اسلامی گفته است: خدای بزرگ را سپاسگزارم که وجود شما را به ما ارزانی داشت و از او می‌طلبیم که نعمتهایش را بر شما عنایت فرموده و بلاهایش را از شما دور بدارد و شما را از حیله و مکر دشمنان ظالم و مستبد در امان بدارد.

رئیس دفتر سیاسی حماس همچنین از استقبال ممتاز رهبر معظم انقلاب و مسئولان جمهوری اسلامی ایران از هیئت اعزامی حماس تشکر کرده است.

آقای هنیه خاطرنشان کرده است: هیئت اعزامی، من را در جریان اخبار و دیدارهای انجام‌شده در این سفر قرار دادند، به‌ویژه اخبار مربوط به ملاقات آنان با حضرتعالی و بیانات صریحتان در مساعدت و حمایت ویژه و گسترده از مقاومت و برادران فلسطینی خود، و نیز اعلام آمادگی برای مجهز کردن آنها به هر آنچه برای انجام وظیفه مقاومت خود به آن نیازمندند. سخنانی که موجب مسرّت فراوان ما شد و افقهای وسیعی را پیش‌ِروی ما گشود و تأثیرات فراوانی در ابعاد راهبردی و صحنه میدانی با دشمن صهیونیستی به همراه خواهد داشت.

رئیس دفتر سیاسی حماس با تشکر از مواضع رهبر انقلاب اسلامی، افزوده است: رویکرد تجدیدناپذیر خود را برای حضور در سنگر مقاومت پایدار در کنار همه قوای حق و عدالت و آزادگی و پیشران همه آنها جمهوری اسلامی ایران، تا پیروزی نهایی اعلام می‌کنیم و به نصرت و وعده‌های الهی اطمینان کامل داریم.

آقای هنیه در این نامه خیر و برکت و محقق شدن همه خواسته‌های رهبر معظم انقلاب و امت اسلامی در پیروزی، اقتدار، امنیت، رفاه، نابودی دشمنان و آزادی فلسطین و قدس شریف را از خداوند بزرگ مسألت کرده است.

انتهای پیام/

تشکر و قدردانی اسماعیل هنیه از بیانات رهبر انقلاب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
مقاومت هميشه جواب داده
ناشناس
|
Saudi Arabia
|
۰۴:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
الیس الصبح بقریب
مصمم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
امروز آزادگان عالم و همة کسانی که در مقابل ظلم و بی دادگری ایستاده اند دوست و دشمن واقعی خود را کاملاً شناخته اند و دیگر تروریست های جنایتکاری مثل داعش نمی توانند با ادعاهای منافقانة خود اتحاد مستحکم جبهة مقاومت اسلامی را دچار آشفتگی و چند دستگی کنند و لذا آمریکا و رژیم صهیونیستی باید بدانند که گذشت آن زمانی که در عرض چند ساعت کل خاک لبنان را اشغال می کردند و هر جنایتی که اراده می کردند مرتکب می شدند و کسی جلودار آنها نبود .
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر