کد خبر: ۷۰۷۱۵۳۳
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳

نظارت بر بازار عرضه نوشت افزار، پوشاک، کیف و کفش در آستانه بازگشایی مدارس در مراغه تشدید یافت.

تشدید نظارت بربازار عرضه نوشت افزار، پوشاک، کیف و کفش در آستانه بازگشایی مدارس در مراغهبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز، منصوری رئیس تعزیرات حکومتی مراغه در بازدید از واحد‌های صنفی شهرستان مراغه گفت: در آستانه بازگشایی مدارس طرح نظارت ویژه بر بازار فروش پوشاک، کیف، کفش و نوشت‌افزاربا حضور گشت‌های مشترک ویژه این اداره و صنعت، معدن و تجارت در حال انجام است.

منصوری  افزود: تنها در بازرسی‌های امروز نزدیک به بیست مورد تخلف احراز و با توجه به حضور رئیس شعبه سیار تعزیرات حکومتی در محل و فی المجلس پرونده‌هایی برای واحد‌های متخلف تشکیل و اعمال قانون شد.

او اضافه کرد: در نظارتی که انجام شد به تعدادی از اصناف نیز به خاطر رعایت نکردن قیمت مصوب و درج قیمت تذکر شفاهی لازم داده شد.

رئیس تعزیرات حکومتی مراغه در ادامه با قدردانی از تلاش‌های بازرسان و ناظران گفت: نظارت بر بازار بازگشایی مدرسه‌ها تا گذر از التهاب بازارو بازگشایی مدرسه‌ها ادامه خواهد داشت.

منصوری گفت: به منظور حمایت از حقوق مصرف کنندگان، گشت‌های بازرسی و نظارت در طول سال و در مناسبت‌های مختلف فعال است.

او  گفت: درج نکردن قیمت، صادرنکردن فاکتور، رعایت نکردن قیمت مصوب و مطابق با نرخ متعارف اقلام، بیشترین تخلفات مشهود در این گشت بود.

رئیس تعزیرات حکومتی مراغه، با بیان اینکه شهروندان تخلفات مربوط به بازار خرید و فروش کالا و خدمات را با شماره تلفن ۱۲۴ سازمان صنعت معدن و تجارت اعلام کنند افزود: واحد‌های صنفی متخلف جریمه و با آن‌ها طبق قانون برخورد می‌شود.

او گفت: در این گشت دو واحد صنفی به جهت رعایت حداکثری قوانین و مقررات و انصاف بعنوان صنوف منصف، تشویق شدند.

 

انتهای پیام/ش

بازدید رئیس تعزیرات حکومتی مراغه از واحد‌های صنفی شهرستان مراغه

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر