کد خبر: ۷۰۷۳۴۹۱
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت:از ابتدای مهرماه امسال خط ویژه سرویس دانش آموزی در محدوده خانه اصفهان و ملک شهر راه اندازی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان افتخاری مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه بیان کرد: از ابتدای مهرماه امسال یک خط ویژه سرویس دانش آموزی در محدوده خانه اصفهان و ملک شهر با توجه به تعدد مراکز آموزشی و مدارس در این منطقه، راه اندازی خواهد شد.

او  ادامه داد: صدور کارت منحصر به فرد دانش آموزی پروژه‌ای است که امسال در دستور کار شرکت واحد اتوبوسرانی قرار گرفته و امیدواریم با اجرای پروژه AVL و AFC تمام اقشار جامعه به ویژه دانش آموزان از تخفیف‌های ویژه اتوبوسرانی بهره‌مند شوند که این موضوع مستلزم ارائه اطلاعات مورد نیاز از سوی آموزش و پرورش است.
 
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه درباره بازگشت مجدد اتوبوس‌های گاز سوز افزود: از جمله اقدامات زیست محیطی برای کاهش مصرف سوخت اتوبوس‌ها، استفاده از فیلتر ترابولد برای کاهش مصرف روغن بر روی ۴۰۰ دستگاه اتوبوس است که می‌تواند میزان مصرف روغن اتوبوس‌ها به یک چهارم کاهش دهد همچنین با شروع سال تحصیلی جدید دو پایانه پاسداران و صفه برای افزایش بهره وری خطوط اتوبوسرانی وتسهیل ارتباط بین خطوط حمل و نقل بهره برداری می‌شود

افتخاری ادامه داد:  قبل تر، مشکلات ما برای داشتن اعتباربرای نوسازی و بازسازی اتوبوس‌ها بوده، ولی الان موضوع اصلی وجود تحریم‌ها و متعهد نبودن کارخانه‌های تولید اتوبوس می‌باشد. البته با تدابیر صورت گرفته ۶۰ اتوبوس جدید و بازسازی شده با هزینه‌ای بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان آماده خدمت رسانی به همشهریان میباشد.

انتهای پیام/ی
 

بهره برداری از ۶۰ دستگاه اتوبوس جدید و بازسازی شده

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر