کد خبر: ۷۰۷۸۸۲۸
گروه : مرکزی » اراک
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک خبرداد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: ۵۰۰ دانشجو در دانشکده علوم پزشکی خمین تحصیل می‌کنند.

تحصیل ۵۰۰ دانشجو در دانشکده علوم پزشکی خمینبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک،  جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک در مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشکده علوم پزشکی خمین  گفت: ۵۰۰ دانشجو در پنج رشته پرستاری، هوشبری، اتاق عمل، علوم آزمایشگاهی و فوریت‌های پزشکی در دانشکده علوم پزشکی خمین تحصیل می‌کنند.

جمالیان افزود: استان مرکزی از نظر توان تخصصی و نیروی انسانی حوزه بهداشت و درمان نمره قبولی دارد، اما در زیرساخت با مشکل فرسودگی بنا‌ها و تاسیسات مواجه است.

او اضافه کرد: وضعیت دانشکده علوم پزشکی در خمین مطلوب است و امکانات درمانی دراین شهرستان نسبت به جمعیت مناسب است.

حجت الاسلام حسینی پور امام جمعه خمین هم در این مراسم گفت: اقدامات زیادی برای بهبود کیفیت درمانی در مرکز بیمارستانی خمین انجام شده، اما شرایط کنونی هنوز پاسخگوی نیاز‌های درمانی مردم نیست.

حجت الاسلام حسینی پور افزود: جامعه پزشکان از گروه‌های مرجع هستند و باید در رفتار و خدمت به همنوع سرآمد باشند.

طهرانی فرماندار خمین هم در این مراسم با اشاره به اجرای برنامه تحول نظام سلامت گفت: این طرح توسط دولت اجرا شد که در بسیاری از بخش‌ها کیفیت خدمات را افزایش داد و به طور نسبی موفقیت داشته است.

طهرانی افزود: پرداخت مطالبات پزشکان و نیرو‌های درمانی از مشکلات اجرای این برنامه است که باید اصلاحات لازم در این راستا صورت بگیرد.

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید دانشکده علوم پزشکی خمین با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در سالن همایش‌های بیت امام خمینی (ره) برگزار شد.

در این مراسم مجتبی دیده‌دار به عنوان سرپرست جدید دانشکده علوم و خدمات بهداشتی، درمانی خمین معرفی و از زحمات جواد جواهری قدر دانی شد.

انتهای پیام / ج

مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشکده علوم پزشکی خمین

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر