کد خبر: ۷۰۹۸۱۱۷
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۵

۱۱ هزار و ۹۶۱ کارت سوخت در باجه‌های پستی استان معطل هستند،مردم با مراجعه به باجه‌های پست کارت‌هایشان را دریافت کنند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، نصرت‌الله مشیریان مدیرکل پست استان سمنان در جمع خبرنگاران به میزبانی اداره کل پست استان سمنان، ضمن بیان اینکه ۱۱ هزار و ۹۶۱ کارت سوخت هوشمند در باجه‌های پستی استان معطل هستند، تأکید کرد: از مردم استان می‌خواهیم تا برای دریافت کارت‌های سوخت خود به این باجه‌ها مراجعه و کارت‌هایشان را تحویل بگیرند.

او افزود: علاوه بر این تعداد کارت، سه هزار و ۲۱۵ کارت در چرخه توزیع مجدد قرار دارد که اگر متقاضیان در محل سکونت و یا کارشان حضور نداشته باشند و به نحوی، کار دریافت آن‌ها تکمیل نشود به حجم کارت‌های معطل در باجه‌های پستی افزوده خواهند شد.

مدیرکل پست استان سمنان بیان کرد: قریب به ۱۲ هزار کارت سوخت معطل در باجه به دلیل نبودن افراد در آدرس مشخص، عدم ارائه مدارک صاحب خودرو، کاربردی نبودن فعلی این کارت و عدم اهمیت دادن از سوی مردم و غیره دلایل بازگشت و انباشت کارت‌های سوخت در اداره پست است.

مشیری بابیان اینکه مردم می‌توانند با همراه داشتن مدارک هویتی و مالکیت موتورسیکلت و خودرو به باجه‌های پستی مراجعه و کارت خود را دریافت کنند، ابراز کرد: همراه داشتن مدارک هویتی برای تحویل دادن کارت سوخت چه از مأمور پست به افراد و چه از باجه پستی به مالکان، ضروری است.

او افزود: هم استانی‌ها همچنین می‌توانند با داشتن کد ۲۰ رقمی به سامانه ره‌گیری مرسولات پایانه اینترنتی اداره کل پست استان سمنان مراجعه کنند که آدرس آن http://najatracking.post.ir است.

مدیرکل پست استان سمنان اظهار داشت: در صورت نداشتن کدرهگیری می‌توان کارت سوخت را در سامانه ره‌گیری مرسولات سازمانی پیگیری کرد.

انتهای پیام / م

سه هزار و ۲۱۵ کارت سوخت در چرخه توزیع مجدد قرار دارد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر