کد خبر: ۷۰۹۸۵۸۱
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
امیر سرلشکر موسوی:

فرمانده کل ارتش گفت:برای هر سطحی از تهدید که دشمن طراحی کرده باشد، آماده‌ایم و اشراف اطلاعاتی خوبی از دشمن داریم.

اشراف اطلاعاتی خوبی از دشمن داریم/ یگان‌های ارتش در اوج آمادگی قرار دارندبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه، امیر سرلشکر سید‌عبدالرحیم موسوی صبح امروز در رزمایش غیر‌مترقبه نیروی زمینی ارتش در منطقه شمال غرب کشور با بیان اینکه بعد از تغییر ساختار نیروی زمینی ارتش، یگان‌های این نیرو به واکنش سریع و متحرک هجومی تغییر ماهیت داده‌اند،گفت: لازم بود ارزیابی از این یگان‌ها به عمل آید تا میزان آمادگی، تحرک و سرعت یگان‌ها سنجیده شود.

او با اشاره به ماموریت غیر‌مترقبه یگان‌های منطقه شمال غرب افزود: نیمه شب گذشته این ماموریت به یگان‌ها ابلاغ شد و آن‌ها بلافاصله وارد منطقه رزمایش شدند و برنامه‌های خوبی در حال اجرا‌ست.

امیر سرلشکر موسوی با بیان اینکه سربازان و فرزندان ملت ایران اسلامی برای مقابله با هرگونه تحرک احتمالی دشمن، کاملا آماده هستند، تاکید کرد: یگان‌های ارتش در اوج آمادگی قرار دارند و هرنوع ماموریتی که به آن‌ها ابلاغ شود، در سریع‌ترین زمان ممکن آن را انجام خواهند داد.
بیشتر بخوانید:رزمایش غیرمترقبه نیروی زمینی ارتش؛ هجوم یگان‌های واکنش سریع ارتش آغاز شد + تصاویر
فرمانده کل ارتش افزود: پیام رزمایش برای دشمنان این است که اگر دارای محاسبات غلطی شوند، بدانند که فرزندان این آب و خاک آماده هستند در هر مکان و زمانی لازم باشد با قدرت هرچه تمام‌تر ایستادگی کنند.

امیر سرلشکر موسوی با اشاره به اینکه با اشراف اطلاعاتی کار می‌کنیم، خاطرنشان کرد: برای هر سطحی از تهدید که دشمن طراحی کرده باشد، آماده‌ایم و مقابله می‌کنیم.

او آمادگی یگان‌های ارتش را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: ما برای دفاع از آرمان‌های نظام، انقلاب، کشور و دفاع از مرز و بوم ایران اسلامی آمادگی کامل داریم.

امیر سر‌لشکر موسوی درباره ارزیابی این رزمایش غیر‌مترقبه گفت: یگان‌ها آزمون خوبی از نظر سرعت عمل و رسیدن به اهداف رزمایش داشته‌اند و نمره قبولی را کسب کرده‌اند و امیدواریم به آنچه ستاد کل نیرو‌های مسلح برای این رزمایش ترسیم کرده، دست پیدا کنیم.
 
انتهای پیام/م
 

برگزاری رزمایش غیر‌مترقبه نیروی زمینی ارتش در منطقه شمال غرب کشور

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر