جزئیات برگزاری جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین تشریح شد

دبیر علمی نخستین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین جزئیات برگزاری نخستین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین در دانشگاه صنعتی امیرکبیر را تشریح کرد.

جزئیات برگزاری جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین تشریح شدبه گزارش  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان،بهروز کریمی دبیر علمی نخستین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین گفت: دانشگاه صنعتی امیرکبیر با پیشینه و تجربه زیاد در زمینه لجستیک و زنجیره تامین به عنوان اولین دانشگاهی که رشته لجستیک را در کشور ایجاد کرده، با بررسی جوایز مختلف بین المللی در دنیا، موفق شد مدل مناسب جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین را ارائه کند.

او افزود: در راستای اجرای جایزه لجستیک و زنجیره تامین در مهر ماه سال ۹۷ با وزارت صنعت، معدن و تجارت تفاهم نامه‌های لازم منعقد شد و پس از یک سال موفق به ارزیابی شرکت کنندگان در نخستین دوره لجستیک و زنجیره تامین شدیم.

دبیر علمی نخستین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین بیان کرد: به دلیل محدودیت‌های که وجود داشت در نخستین دوره جایزه لجستیک و زنجیره تامین تنها به اعطای گواهینامه و تقدیر نامه سطح یک و دو بسنده شد و در دوره‌های بعد سطوح بالاتر نیز اعطا خواهد شد.


بیشتر بخوانید: بازنگری در برنامه درسی دانشگاه امیرکبیر برای ارتباط بیشتر با صنعت


کریمی عنوان کرد: برای این جایزه با ۲۵۰۰ شرکت مکاتبه صورت گرفت که در اولین دوره جایزه ۲۰ شرکت حضور داشتند که در این جایزه ۴ شرکت تقدیر نامه و ۱۲ شرکت گواهینامه دریافت کردند.

او اظهار داشت: در حاشیه این جایزه ۴۲ استارتاپ در جشنواره شرکت کردند که در نهایت ۶ استارتاپ برتر انتخاب شدند تا در اولین دوره لجستیک، طرح خود را ارائه و سرمایه گذار جذب کنند.

دبیر علمی نخستین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین افزود: دومین دوره جایزه ملی لجستیک در مهر ماه سال ۹۹ برگزار خواهد شد و در این دوره سطح ۴ ستاره جایزه ارتقا می‌یابد.

کریمی گفت: همچنین در دومین دوره جایزه ملی لجستیک قرار است برترین‌ها در حوزه‌های مختلف لجستیکی معرفی شوند.

انتهای پیام/

جزئیات برگزاری جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار