کد خبر: ۷۱۱۱۲۱۹
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷
کد خبر : ۷۱۱۱۲۱۹
همزمان با اربعین حسینی صورت گرفت؛

سرپرست کمیته امداد استان تهران از جمع آوری کمک ۲۲۲ میلیون ریالی خیران تهرانی برای کمک به نیازمندان در پیاده‌روی جاماندگان اربعین خبر داد.

جمع آوری کمک ۲۲۲ میلیون ریالی خیران تهرانی برای کمک به نیازمندانبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سید ابوالفضل پرپنچی سرپرست کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه همزمان با اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و پیاده روی جاماندگان اربعین در تهران پایگاه‌های جذب در مسیر راهپیمایان فعال بود، افزود: پایگاه‌های جذب حامی ادارات کمیته امداد شهرری و مناطق ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۵ و ۱۶ تهران در این مسیر از خیران علاقمند ثبت نام کردند.

وی ادامه داد: کمیته امداد شهرری با جذب ۳۳ حامی، مناطق ۱۵ و ۱۶ به ترتیب با ۲۷ و ۱۷ بیشترین جذب را به خود اختصاص دادند.

سرپرست کمیته امداد استان تهران همچنین گزارشی از کمک‌های مردمی برای امور نیازمندان ارائه کرد و گفت: مردم نیکوکار شهر تهران در راهپیمایی جاماندگان اربعین بیش از ۲۲۲ میلیون ریال برای امور نیازمندان اختصاص دادند.


بیشتر بخوانید: پایگاه‌های جذب حامی در مسیر پیاده‌روی جاماندگان اربعین تهران راه‌اندازی می‌شود


پرپنچی ضمن تشکر از همه خیران و نیکوکارانی که به هر نحوی با کمیته امداد استان تهران همکاری دارند، تصریح کرد: کمک‌های مردمی در روز اربعین نسبت به سال گذشته ۱۰۵ درصد و اعلام آمادگی خیران برای حمایت از کودکان نیازمند ۱۰۳ درصد رشد داشته است.

وی یادآور شد: هم اکنون ۱۸ هزار و ۸۷۹ کودک یتیم و غیر یتیم از خدمات کمیته امداد استان تهران بهره‌مند هستند که ۶۸ هزار و ۴۹۰ خیر به عنوان حامی از آن‌ها حمایت مادی و معنوی می‌کنند.

انتهای پیام/

آمادگی ۹۳ خیر تهرانی برای حمایت از کودکان نیازمند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر