کد خبر: ۷۱۱۱۲۷۲
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴
کد خبر : ۷۱۱۱۲۷۲
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت خبر داد؛

سرهنگ بخشنده از دستگیری ۲ سوداگر موادمخدر در تهران خبر داد و گفت: از خودرو این زن و مرد قاچاقچی ۳۶ کیلوگرم تریاک کشف شد.

////امروز/////بازداشت زن ومرد قاچاقچی در آزاد راه تهران _ قزوینبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت اظهار داشت: در پایش‌های اطلاعاتی که توسط تیمی از ماموران پایگاه سوم پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت انجام شد، به دست آمد که یکی از قاچاقچیان موادمخدر استان قزوین با مراجعه به شهر تهران و تهیه موادمخدر از سوداگران استان تهران، اقدام به توزیع موادمخدر در شهر قزوین می‌کند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: تیمی عملیات پایگاه سوم پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت مراقبت‌های ویژه خود را در خصوص مواعد حضور متهم در تهران در دستور کار قرار دادند تا اینکه مشخص شد که متهم با همراهی یکی از همدستانش که خانم جوانی است به شهرستان شهریار مراجعه کرده است و با خرید مقداری تریاک و بارگیری در خودرو سواری پرایدش قصد بازگشت به استان قزوین را دارد.

سرهنگ بخشنده عنوان کرد: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری و بازرسی از خودرو آنان اخذ شد.


بیشتر بخوانید: بازداشت سارق و مالخر موتورسیکلت در محله تهران نو


وی افزود: بلافاصله مسیر بازگشت متهم شناسایی شد و تیمی از ماموران پایگاه سوم این پلیس محور خروجی شهر تهران را تحت کنترل در آوردند و تا اینکه خودرو متهم در جاده تهران - قزوین مشاهده و ماموران موفق شدند پس از مدتی تعقیب و گریز، خودروی مذکور را متوقف و هر ۲ متهم را، دستگیر کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب با اشاره به اینکه در بازرسی از خودرو متهمان ۳۶ کیلوگرم تریاک کشف شد، تصریح کرد: هر ۲ متهمان به همکاری با یکدیگر در خرید تریاک و فروش آن در شهر قزوین اعتراف کردند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: متهمان به مقر پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ منتقل شد و پس از تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.

انتهای پیام/

کشف ۳۶ کیلوگرم تریاک از زن و مرد قاچاقچی در تهران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر