کد خبر: ۷۱۲۶۲۸۸
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳
کد خبر : ۷۱۲۶۲۸۸

اسامی ۳۵ داور قضاوت کننده در هفته سوم تا پنجم لیگ برتر تکواندو اعلام شد.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از فدراسیون تکواندو، مبارزات هفته سوم تا پنجم از دور رفت هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان «جام خلیج فارس» یادواره شهید عبدالکریم کجبافی با حضور ۹ تیم فردا دوشنبه - ۱۳ آبان ماه در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

دانش دولتخواه، منصور ناطقی، سعید مجتهدی، یدالله رضوانی، حسین جدیری، هادی ترکاشوند، سعید خانیان، سعید کروندی، علی محمد باج، محمد نوذری، عباس صنایعان، محمد عزیزی، سید جلال سیدمردانی، حمید اسداللهی، سیروس رضایی، حسینعلی نظری، شهرام اربابی، مصطفی تقوی گودرزی، مهدی بهادری، ایمان اکبرزاده، اکیر حسنی، حسین حسین زاده، اسماعیل اسفندیاری، محمد اکبری، اسفندیار اسدی، ابوالفضل خدایی، مجید مولایی، احمد اخلاقی، محمدامین نامجو، هاشم آقایی، رامین سقیانی، ابراهیم خاوری، عبدالرضا بهاری، حمید نصری نژاد و علی اصغر بای سرخی در این رقابت‌ها قضاوت می‌کنند.

حافظ مهدوی سرناظر داوران است.

ساعت رقابت‌های لیگ برتر از سوی سازمان لیگ به شرح  زیر است:

هفته سوم

تیم لوازم خانگی کن - تیم باشگاه یزدان/ ساعت ۱۰/ شیاپ‌چانگ شماره یک

تیم شهرداری ورامین - تیم پاس قوامین/ ساعت ۱۰/ شیاپ‌چانگ شماره دو

تیم دانشگاه آزاد اسلامی - تیم صنعت مس کرمان/ ساعت ۱۰/ شیاپ‌چانگ شماره سه

تیم کانون تکواندوکاران مهاجر - تیم پالایش نفت آبادان/ ساعت ۱۰/ شیاپ‌چانگ شماره چهار

هفته چهارم

تیم پاس قوامین - تیم فرمانیه/ ساعت ۱۳/ شیاپ‌چانگ شماره یک

تیم دانشگاه آزاد اسلامی - تیم شهرداری ورامین/ ساعت ۱۳/ شیاپ‌چانگ شماره دو

تیم صنعت مس کرمان - تیم شرکت پالایش نفت آبادان/ ساعت ۱۳/ شیاپ‌چانگ شماره سه

تیم لوازم خانگی کن - تیم کانون تکواندوکاران مهاجر/ ساعت ۱۳/ شیاپ‌چانگ شماره چهار

هفته پنجم

تیم صنعت مس کرمان - تیم کانون تکواندوکاران مهاجر/ ساعت ۱۶/ شیاپ‌چانگ شماره یک

تیم دانشگاه آزاد اسلامی - تیم فرمانیه/ ساعت ۱۶/ شیاپ‌چانگ شماره دو (۳ دیدار)

تیم پاس قوامین - تیم باشگاه یزدان/ ساعت ۱۶/ شیاپ‌چانگ شماره سه

تیم شهرداری ورامین - تیم شرکت پالایش نفت آبادن/ ساعت ۱۶/ شیاپ‌چانگ شماره چهار (۳ دیدار)

پخش زنده تلویزیونی

تیم دانشگاه آزاد اسلامی - تیم فرمانیه/ ساعت ۱۸/ شیاپ‌چانگ شماره دو (۵ دیدار)

تیم شهرداری ورامین - تیم شرکت پالایش نفت آبادن/ ساعت ۱۸/ شیاپ‌چانگ شماره دو (۵ دیدار)


بیشتر بخوانید: ولی نژاد و همتی از دور رقابت‌ها کنار رفتند


انتهای پیام/

آخرین اخبار از لیگ برتر تکواندو

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر