کد خبر: ۷۱۳۴۲۵۳
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰
کد خبر : ۷۱۳۴۲۵۳

رئیس ستاد بازسازی مناطق سیل زده بنیاد مسکن خوزستان از پیشرفت ۹۶ درصدی عملیات تعمیر و بهسازی منازل در مناطق سیل زده استان خبر داد.

پیشرفت ۹۶ درصدی عملیات تعمیر منازل سیل زده خوزستاننصرالله دهقانی رئیس ستاد بازسازی مناطق سیل زده بنیاد مسکن استان خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، گفت: پس از وقوع سیلاب، احداث و بازسازی ۲۴ هزار و ۵۰۰ باب منزل مسکونی در استان در سیستم بنیاد مسکن استان ثبت شد.

او افزود: از این تعداد، ۵ هزار و ۵۰۰ واحد نیاز به احداث مجدد و حدود ۱۹ هزار واحد هم نیاز به تعمیر و بازسازی دارند.

دهقانی اظهار داشت: خوشبختانه عملیات تعمیر واحد‌های مسکونی بیش از ۹۶ درصد پیشرفت داشته و رو به اتمام است و درصد باقیمانده تعمیرات نیز طی هفته‌های آینده به پایان خواهد رسید.

این مقام مسئول درخصوص واحد‌های احداثی بیان کرد: شرایط آب و هوایی استان خوزستان و گرمای شدید تابستان، روند احداث را کند کرد و از مهرماه عملیات آغاز شده است.

رئیس ستاد بازسازی مناطق سیل زده بنیاد مسکن استان خوزستان ادامه داد: خوشبختانه تاکنون بیش از ۴ هزار و ۲۰۰ واحد عملیات اجرایی آن‌ها با پی کنی آغاز گردید و بیش از ۲ هزار و ۴۰۰ واحد آن پی کنی آن‌ها به اتمام رسیده، ضمن اینکه دیوارچینی حدود یکهزار و ۶۰۰ باب از این منازل پایان یافته و سقف حدود ۷۰۰ واحد مسکونی نیز انجام شده است.

به گفته این مقام مسئول، براساس برنامه زمان بندی، عملیاتی تعمیر واحد‌های مسکونی درحال اتمام است و عملیات احداثی از آذرماه تا پایان سال جاری یکی پس از دیگری نیز به پایان خواهد رسید.

نصرالله دهقانی بیان کرد: خوشبختانه مشکل تامین اعتبار وجود ندارد و همزمان با پیشرفت کار پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/گ

عملیات احداث منازل سیل زدگان به کجا رسید؟

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر