کد خبر: ۷۱۳۴۳۵۸
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
کد خبر : ۷۱۳۴۳۵۸

دبیر ستاد نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی گفت: ۹۴درصد روستا‌های خراسان رضوی با فعالیت ۱۰۰ معین اقتصادی زیرپوشش برنامه‌های اقتصاد مقاومتی قرار دارد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، علی اکبر لبافی دبیر ستاد نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی در نشست اقتصاد مقاومتی تایباد گفت: هم اکنون معین‌های اقتصادی برای اجرای طرح‌های توسعه‌ای به بیش از ۵۰۰ روستای این خراسان رضوی وارد شده‌اند.

او تصریح کرد: به دنبال توسعه فعالیت هستیم و بر این باوریم که همگرایی ایجاد شده میان ارکان مختلف و ورود معین‌های اقتصادی به این عرصه می‌تواند تحولات خوبی را در خراسان رضوی ایجاد کند.

دبیر ستاد نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی گفت: در حال حاضر مطالعات ۳۰۰ پروژه اشتغالزایی در خراسان رضوی در حال انجام است که در صورت نهایی شدن آن‌ها تحول عظیمی در حوزه اشتغال خراسان رضوی پدید خواهد آمد.

 لبافی افزود: طرح مثلث توسعه اقتصادی خراسان رضوی همگام با سرمایه گذاران در حال اجراست و برای رسیدن به اهداف پیش رو باید از سرمایه گذاران و فعالان بخش خصوصی حمایت شود.

او تصریح کرد: به همین منظور سامانه‌ای طراحی شده تا مردم بتوانند اقدامات معین‌های اقتصاد مقاومتی در استان را رصد کنند.

محسین سیاح فرماندار تایباد نیز گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود در تایباد هم اکنون ۳۸ روستا زیرپوشش طرح‌های پیشنهادی معین‌های اقتصادی قرار گرفته‌اند و نیاز است مسئولین در برنامه‌های سرمایه‌گذاران با بخش خصوصی نهایت همکاری و تعامل را داشته باشند.


او ادامه داد: استفاده از ظرفیت‌های مرز دوغارون و فعالان بخش خصوصی در این گذرگاه رسمی و حوزه بخش کشاورزی می‌تواند نقش بسزایی در ایجاد اشتغال پایدار در مناطق و روستا‌های مرزی داشته باشد.

در این نشست ۱۰ تفاهمنامه با سرمایه گذاران بخش خصوصی به امضا رسید.

انتهای پیام //م. کنقش بسزای کشاورزان در ایجاد اشتغال پایدار در خراسان رضوی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر