کد خبر: ۷۱۳۴۴۵۷
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
کد خبر : ۷۱۳۴۴۵۷
گروه : فارس » شیراز
استاندار فارس:

استاندار فارس خواستار پیگیری تصمیمات اتخاذ شده در دیدارهای مردمی توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی این استان شد.

مدیران تصمیمات اتخاذ شده در دیدار‌های مردمی را با جدیت پیگیری کنندبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، عنایت الله رحیمی در حاشیه دیدار مردمی، با تاکید بر اینکه فرصت خدمت کردن به مردم باید همواره غنیمت شمرده شود و مدیران و مسئولان نیز خود را وقف مردم کنند، عنوان کرد: بی شک فرصت استراحت کردن به اندازه کافی برای مدیران در آینده وجود خواهد داشت و باید اکنون که فرصتی برای خدمت به مردم هست از آن استفاده کنند.

استاندار فارس، رضایت مردم را پیش نیاز رضایت خداوند دانست و از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست تصمیمات اتخاذ شده در جلسات دیدار‌های مردمی را با جدیت و تا حصول نتیجه نهایی پیگیری کنند.

نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به اینکه مدیران باید توجه ویژه‌ای به رفع بعضی از بی توجهی‌ها در روند رسیدگی به درخواست‌های مردمی داشته باشند، اظهار کرد: باید تا حد امکان تلاش کنیم مشکلات مردم رفع شود، اما چنانچه قانون در مواردی اختیار را برای حل مشکل مردم نمی‌دهد به صورت صریح این موضوع به مراجعه کننده اعلام شود.

رحیمی با بیان اینکه در جلسات گذشته دیدار‌های مردمی، مقرر شد نشست‌های مشابه به ویژه برای خانواده‌های شهدا و ایثارگران در حوزه درمان در اداره‌های مربوطه برگزار شود، عنوان کرد: یکی از ملاک‌های ارزیابی‌های عملکرد اداره‌ها توجه به برگزاری این نشست‌ها خواهد بود.

استاندار فارس با بیان اینکه پاسخ به مراجعه‌کنندگان باید با رویکرد حل موضوع انجام شود، گفت: (نه) گفتن بسیار راحت است، اما (بله) گفتن کار بسیار دشواری است و شاید مدیران به این دلیل نیز مورد بازخواست قرار گیرند، اما برای حل مشکل مردم و رضای خداوند باید این هزینه از سوی مدیران پذیرفته شود.

او، رفع مشکلات مردم را نیازمند تسلط مدیران بر امور دانست و افزود: در صورت وجود چنین تسلطی و با بهره گیری از انعطاف پذیری مقررات، بی تردید اغلب مطالبات مردم پاسخ گفته می‌شود.

نماینده عالی دولت در استان فارس افزود:  برخورد در کمال احترام با مراجعه کنندگان را نکته مهمی دانست که باید از سوی همه مدیران و کارکنان اداره‌ها مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/ت

ملاقات عمومی استاندار فارس

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر