کد خبر: ۷۱۳۸۲۸۴
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹
کد خبر : ۷۱۳۸۲۸۴
با حضور رئیس کمیته امداد کشور صورت گرفت؛

با حضور رئیس کمیته امداد کشور ۱۴۰ واحد مسکونی به مددجویان هرمزگان واگذار شد.

واگذاری ۱۴۰ واحد مسکونی به مددجویان هرمزگانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از هرمزگان ، با حضور مرتضی بختیاری ، رئیس کمیته امداد کشور ۱۴۰ واحد مسکونی به مددجویان هرمزگان واگذار شد.

رئیس کمیته امداد کشور در همایش اهدای مسکن ایتام و نیازمندان استان هرمزگان گفت: این واحد های مسکونی با  تلاش کمیته امداد و خیران به مددجویان اهدا شد.

بختیاری افزود: بیش از ۶۰۰ واحد توسط موسسه خیریه اشرف الانبیاء برای مددجوبان استان هرمزگان  ساخته شده است و در سال آینده نیز ۱۲۰ واحد دیگر ساخته می‌شود.

او گفت: کمیته امداد بیش از ۳۷۰ هزار دانش آموز ، بیش از ۷۰ هزار دانشجو و ۴ هزار طلبه تحت پوشش دارد.

رئیس کمیته امداد کشور افزود: طبق گزارش بانک مرکزی مددجوبان کمیته امداد که تسهیلات اشتغال دریافت کرده اند، خوش حساب‌ترین مشتریان بانک‌ها هستند.

 بختیاری گفت: کمیته امداد گرچه بودجه دولتی برای پرداخت مستمری دارد که از نمایندگان مردم و دولت تقدیر می‌کنیم، اما کار اصلی بر دوش مردم ، خیران و نیکوکاران است.

 مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: از سال ۹۵ بیش از ۴ هزار واحد مسکونی برای خانواده‌های نیازمند ساخته شده و ۶ هزار مورد خدمات مسکن و نیاز‌های اورژانسی خانواده‌ها در بخش مسکن نیز ارائه شده است.

علی الهیاری افزود: ۱۵ هزار و ۶۰۰ خانواده ایتام و نیازمند در استان هرمزگان بدون مسکن هستند که از این میزان ۲ هزار و ۲۰۰ خانواده نیاز به تامین مسکن فوری دارند.

او گفت: در بندرعباس و سایر شهر‌ها تامین زمین سخت است و نمی‌توان به سادگی زمین گرفت، اما در روستا‌ها با همکاری و تعامل بنیاد مسکن و خیران، هدف گذاری شده تا سال ۱۴۰۰ مشکلات حوزه مسکن ایتام و نیازمندان هرمزگان  برطرف شود.

 مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: برای هر واحد مسکونی با متراژ ۵۰ متر، ۵۰ میلیون تومان جدای از سهم آورده خانواده‌ها اعتبار صرف شده و  این منازل هدیه نظام و رهبری به ایتام و نیازمندان است.

انتهای پیام/ب

خانه دار شدن ۱۴۰ مددجو کمیته امداد در هرمزگان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر