کد خبر: ۷۱۴۰۱۶۸
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۵
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۵
کد خبر : ۷۱۴۰۱۶۸
سجادی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: ما به تعهدات خود عمل کردیم و این اروپایی‌ها بودند که در راستای منافع آمریکا فقط وعده دادند و به تعهدات خود عمل نکردند.

سجادیسیدکمال سجادی، سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره گام چهارم ایران در کاهش تعهدات برجامی گفت: این اقدام ایران کاملاً بجا بود و جای تشکر دارد. 

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری به ماهیت استکباری اروپایی‌ها اشاره کرد و افزود: ما به تعهدات خود عمل کردیم و این اروپایی‌ها بودند که در راستای منافع آمریکا فقط وعده دادند و به تعهدات خود عمل نکردند.

او با بیان اینکه هیچ کدام از وعده‌های اروپایی‌ها عملیاتی نشده است، تأکید کرد: غربی‌ها به تعهدات خود پایبند نیستند و از ما انتظار دارند به تعهدات خود پایبند باشیم و این نشانه ذهنیت استعماری آنهاست.

سجادی با تاکید بر اینکه غربی‌ها هیچ شناختی نسبت به انقلاب و ملت ایران ندارند، گفت: ملت ایران برای احقاق حقوق خود هر کاری لازم باشد انجام می‌دهد و وقتی که قراردادی در سطح بین‌الملل امضاء می‌شود همه اطراف آن باید به انجام تعهدات خود پایبند باشند.

او ادامه داد: گام چهارم ایران اسلامی در کاهش تعهدات برجامی واکنش‌های زیادی در مجامع بین‌المللی داشته و موجب وحشت غربی‌ها شده است.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره تاثیرات عدم عضویت ایران در faft اظهار کرد: ما در تعاریف پولشویی با غربی‌ها مشکل داریم؛ نباید قراردادی را امضاء کنیم که برخلاف اصول نظام اسلامی است.


بیشتر بخوانید: اجرای گام چهارم نشان داد نمی‌شود روی وعده‌های غرب حساب کرد


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر