کد خبر: ۷۱۴۱۱۰۰
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲
کد خبر : ۷۱۴۱۱۰۰

کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان از ناپایداری جوی و احتمال رگبار پراکنده باران در برخی مناطق استان خبر داد.

کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان در گفت و گو خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از هرمزگان،گفت:شرایط ناپایدار جوی و رگبار پراکنده باران به تناوب تا پایان هفته دراستان ادامه دارد.

مرضیه سی سی پور افزود: با تاثیر امواج ناپایدار از امروز تا پنجشنبه شاهد ناپایداری‌های جوی و دریایی در استان خواهیم بود که اوج بارندگی‌ها در روز چهارشنبه است.

او افزود: از ساعات ابتدایی امشب در تنگه هرمز شاهد افزایش باد و متلاطم شدن دریا خواهیم بود و شناور‌های سبک و صیادی تمهیدات لازم را برای تردد رعایت کنند.

کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: با افزایش باد‌های جنوب شرقی از روز یکشنبه تا دوشنبه شرایط جوی دریایی در بنادر غرب استان ناپایدارخواهد بود.

مرضیه سی سی پور افزود: با تاثیر امواج ناپایدار طی امروز در برخی نقاط غربی، جزایر غربی استان و غرب تنگه هرمز ناپایداری جوی و دریایی پیش بینی می‌شود.

او گفت: با افزایش ابرناکی در استان طی امروز در برخی نقاط غربی و مناطق دریایی رگبار پراکنده باران و رعد وبرق و افزایش باد خواهیم داشت.

کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: شرایط تردد‌های دریایی طی امروز مساعد خواهد بود، توصیه می‌شود با توجه به افزایش ابرناکی و احتمال افزایش باد شناور‌های سبک و صیادی در تردد دریایی در خلیج فارس و غرب تنگه هرمز احتیاط کنند.

مرضیه سی سی پور افزود: روز یکشنبه با افزایش باد جنوب شرقی دریا متلاطم خواهد شد که توصیه می‌شود شناور‌های سبک از تردد دریایی خودداری کنند و تمهیدات لازم در بنادر غربی استان صورت گیرد.

او گفت: سامانه ناپایدار بارشی به تناوب تا روز‌های پایانی هفته جاری در استان ماندگار خواهد بود و شرایط بارشی طی روز‌های پایانی هفته در استان تقویت خواهد شد.

کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: از لحاظ دمایی طی امروز تغییرات قابل ملاحظه‌ای نخواهیم داشت و از فردا در برخی نقاط استان به طور نسبی افزایش ۱ تا ۲ درجه‌ای دمای کمینه پیش بینی می‌شود.

انتهای پیام/ر


ناپایداری جوی در هرمزگان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر