کد خبر: ۷۱۵۶۱۲۹
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸
کد خبر : ۷۱۵۶۱۲۹
گروه : زنجان » زنجان
مدیر کل کمیته امداد استان خبر داد:

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت: امسال هزار و ۲۹۵ مددجوی زنجانی در پیاده روی اربعین حسینی شرکت کردند.

حضور قریب به ۱۳۰۰ مددجوی زنجانی در پیاده‌روی اربعین حسینیبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان، هدایت صفری مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت:امسال با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و با مشارکت خیران و نیکوکاران زمینه‌ی حضور هزار و ۲۹۵ نفر از مددجویان مشتاق زیارت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در پیاده‌روی اربعین فراهم شد.
 
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه مراسم عظیم پیاده‌روی اربعین تجلی گاه شور و شعور حسینی است و حضور در این مراسم باعث رشد و تقویت فرهنگ عاشورایی در بین مددجویان می‌شود افزود: این سفر‌های زیارتی به‌منظور ارتقاء بینش اسلامی و تقویت باور‌های دینی وافزایش نشاط معنوی مددجویان تحت حمایت صورت می‌گیرد.
 
او افزود: در سال ۹۷ نیز ۳۵۶ مددجوی تحت حمایت با همکاری خیران در مراسم باشکوه پیاده‌روی اربعین حسینی شرکت کردند.
 
امسال با حضور هزارو ۲۹۵ مددجوی تحت حمایت برنامه‌های فرهنگی پیاده روی اربعین حسینی بیش از ۲۸۸ درصد تحقق داشته است.
 
صفری با بیان اینکه برنامه "شوق زیارت" با عنوان اعزام مددجویان برای اولین بار به زیارت اماکن مقدس با اهداف تربیتی و زیارتی انجام می‌شود، افزود: بخشی از هزینه‌های اعزام زائرین توسط نیکوکاران تأمین می‌شود و کمیته امداد بخش قابل توجهی از هزینه‌های مددجویان شرکت کننده در پیاده روی اربعین حسینی را پس از بازگشت آن‌ها پرداخت کرده است.
 
مدیر کل کمیته امداد استان یادآور شد:از ابتدای امسال تاکنون قریب به سه هزار و ۵۰۰ مددجوی زنجانی از طریق این نهاد به اردو‌های فرهنگی، تربیتی وزیارتی اعزام شده اند که اعزام این عزیزان با کمک خیران ونیکوکاران در نیمه دوم سال نیز با جدیت وشتاب بیشتری ادامه دارد.
 
او خاطرنشان کرد: کمیته امداد در طول سال با شناسایی و ساماندهی نیازمندانی که تاکنون به اماکن زیارتی مشرف نشده‌اند، با اجرای طرح شوق زیارت و با شعار «یاریگر کسانی باشیم که در حسرت زیارت مانده‌اند» با کمک خیران و نیکوکاران هزینه اعزام زائران را فراهم می‌کند.
 
کد دستوری #۰۲۴*۸۸۷۷*برای این کار خیر اختصاص یافته است.
 
انتهای پیام/ن

حضور مددجویان زنجانی در پیاده روی اربعین

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر