کد خبر: ۷۱۵۸۵۸۸
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰
کد خبر : ۷۱۵۸۵۸۸
سازمان هواشناسی اعلام کرد؛

براساس نقشه های هواشناسی امروز با ادامه فعالیت سامانه بارشی، بارش در برخی استان ها شدت بیشتری به خود می گیرد.

وضعیت هوا در ۱۲ آذر/بارش در برخی استان‌ها شدت می‌گیردبه گزارش خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، براساس آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، امروز با ادامه فعالیت سامانه بارشی در کشور برای استان‌های واقع در نوار غربی، دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و سواحل دریای خزر بارش باران و در مناطق کوهستانی و سردسیر بارش برف و در مناطق جنوبی گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد و برای مناطقی از مرکز و جنوب بارش پراکنده پیش بینی می‌شود که در استان‌های چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، غرب فارس، شرق و شمال خوزستان، بوشهر، لرستان، گیلان، نیمه غربی مازندران و ارتفاعات البرز مرکزی و غربی شدت بیشتری خواهد داشت.

روز چهارشنبه از فعالیت این سامانه در نیمه غربی کشور کاسته شده و در مناطقی از شمال شرق و جنوب شاهد بارش پراکنده و وزش باد خواهیم بود. روز پنج شنبه با نفوذ جریانات سرد شمالی به روی نوار شمالی، ابتدا در شمال غرب، سواحل دریای خزر، دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و ارتفاعات آن و بتدریج در شمال شرق شاهد بارش باران و در مناطق سردسیر و مرتفع بارش برف به همراه کاهش نسبی دما خواهیم بود.


بیشتر بخوانید: وضعیت هوا در ۱۱ آذر/ کولاک برف و سیلاب در راه است!


فعالیت سامانه بارشی روز جمعه در شمال غرب کاهش یافته و در بخش‌هایی از شمال شرق و غالب مناطق نیمه غربی ادامه خواهد داشت. همچنین در این روز برای بخش‌هایی از جنوب شرق شاهد بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

/

انتهای پیام/

آخرین وضع آب و هوای کشور در دوازدهم آذر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر