کد خبر: ۷۲۰۹۷۳۰
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
کد خبر : ۷۲۰۹۷۳۰
گروه : همدان » همدان

فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۱۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان فامنین خبر داد.

کشف ۱۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در فامنینبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، سردار کامرانی صالح، سردار بخشعلی کامرانی صالح گفت: مأموران انتظامی شهرستان فامنین هنگام کنترل خودرو‌های عبوری در محور فامنین به تهران به یک کامیون مشکوک شدند.

وی افزود: مأموران انتظامی پس از متوقف کردن خودرو با علائم هشدار دهنده، در بازرسی ۱۵ هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش ۲ میلیارد ریال در شهرستان فامنین کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی استان همدان ادامه داد: خودروی یادشده توقیف و یک نفر متهم دستگیر شده نیز پس از تشکیل پرونده قضائی روانه دادسرا شد.

کامرانی صالح ادامه داد: ارزش سوخت کشف شده بنا به نظر کارشناسان حدود ۲ میلیارد ریال ارزیابی شده است.

کشف یک هزار و ۸۰ قطعه مرغ قاچاق در بهار

فرمانده انتظامی شهرستان بهار از کشف یک هزار و ۸۰ قطعه مرغ قاچاق به ارزش ۵۸۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ بزرگعلی نوری، فرمانده انتظامی شهرستان بهارگفت: مأموران انتظامی شهرستان بهار با پایش محور‌های مواصلاتی و اجرای ایست و بازرسی مقطعی، موفق به کشف یک هزار و ۸۰ قطعه مرغ قاچاق و فاقد مجوز از یک دستگاه کامیون شدند.

او با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش مرغ‌های کشف شده را بالغ بر ۵۸۰ میلیون ریال ارزیابی کرده‌اند، افزود: یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

کشف ۱۵ تن چوب قاچاق در تویسرکان

سرهنگ محمد معصومی، فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان گفت: مأموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان حین کنترل محور مواصلاتی کنگاور - تویسرکان مقابل پاسگاه دومنظوره، به یک دستگاه کامیون حامل چوب مشکوک شدند.

سرهنگ معصومی ادامه داد: مأموران خودرو موصوف را توقیف و در بررسی آن‌ها مقدار ۱۵ تن چوب قاچاق فاقد هرگونه مجوز قانونی کشف کردند.
او با بیان اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر شده افزود: متهم قصد انتقال محموله‌های چوب قاچاق به شهر‌های مرکزی کشور را داشته است.
فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان در خاتمه ارزش تقریبی چوب‌های قاچاق کشف شده را حدود ۲۵۰ میلیون ریال عنوان کرد و افزود: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/ب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر