کد خبر: ۷۲۱۰۳۵۶
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷
کد خبر : ۷۲۱۰۳۵۶

یک استاد حوزه و دانشگاه گفت: هر مسئولی امروز حرف از ناامیدی می زند و یا سخنان او بوی ناامیدی می‎دهد در مسیر اراده خدا نیست.

سخنان هر مسئولی که بوی ناامیدی بدهد در مسیر اراده خدا نیستبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری استاد حوزه و دانشگاه در مجتمع دانشجویی امام رضا علیه السلام گفت: پس از بروز توده ای  از فتنه ها  در ایران و عراق شهادت حاج قاسم یک نور امیدی در دل‌های همه ایجاد کرد و دل‏های همه را به یکدیگر نزدیک کرد، چه شد که با سقوط یک هواپیما و جان‏باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان، موجی از ناامیدی به جامعه  تزریق  میشود؟ 

او تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی وجودی بود که از غیر خدا نمی‏ ترسید و با تمام وجود در مسیر اراده خدا حرکت کرد و همین امر باعث شد تا شهادتش این انقلاب عظیم را در عالم به راه بیندازد.

این استاد حوزه و دانشگاه  افزود: انسان برای اینکه در مسیر اراده خدا قرار بگیرد باید بصیرت داشته باشد و تنها مجرای رسیدن به بصیرت، ولایت است، حاج قاسم، چون فهمش فهم ولایی بود به این جایگاه رسید.

حجت الاسلام ماندگاری گفت:در مسیر اراده خدا، شکست معنی پیدا نمی‏ کند.در ظاهر امام حسین (ع) در روز عاشورا شکست خورد، اما آیا امروز هم می‏توانیم مدعی این ادعا باشیم که نهضت عاشورا شکست خورده است؟ امام حسین (ع) در مسیر اراده خدا حرکت کرد و امروز همه براین باورند که ایشان پیروز میدان حق و باطل بوده ‏اند.
 
او ادامه داد:  امام خمینی (ره) در جریان انقلاب و در جریان جنگ تحمیلی در مسیر اراده خدا حرکت کرد و پیروز شد.
 
این استاد حوزه و دانشگاه گفت: البته در همین موضوع هواپیمای اوکراینی هم سوالات و شبهات متعددی وجود دارد که قطعا باید کارشناسان در مورد آن نظر بدهند.
 
انتهای پیام//ف.غ
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر