کد خبر: ۷۲۱۱۶۵۸
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵
کد خبر : ۷۲۱۱۶۵۸
لاجوردی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛

عضو شورای مرکزی حزب زنان جمهوری اسلامی گفت: آمدن مقام معظم رهبری به نماز جمعه، تسلای قلبی بر دل‌های همه مردم خواهد بود.

آمدن رهبری به نماز جمعه، تسلای قلبی همه مردم خواهد بودزهره سادات لاجوردی عضو شورای مرکزی حزب زنان جمهوری اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به حضور مقام معظم رهبری در نماز جمعه این هفته تهران، گفت: معتقدم در این وضعیت حساسی که امروز قرار داریم و التهاباتی که جامعه ما را درگیر کرده، آمدن مقام معظم رهبری به نماز جمعه تسلای قلبی بر دل‌های همه مردم خواهد بود.

او ادامه داد: مثل همیشه که خطبه‌های ایشان همه مسائلی که برای ما ایجاد شده را حل خواهند کرد و مردم قوت قلب دوباره‌ای خواهند یافت، ما همه مشتاق هستیم که زودتر به این نماز جمعه برویم تا رهنمودهای ایشان را بشنویم.

لاجوردی بیان کرد: شاهد بودیم  که شهادت سردار سلیمانی به نوعی پیروزی برای ملت ایران بدل شد، زیرا حدود ۲۵ میلیون نفر در کل شهرهای ایران برای دفاع از ایشان و مقاومت و پایمردی به خیابان آمدند که همه نشان دهنده این بود  که مردم با انقلابشان پیوندی ناگسستنی برقرار کردند.

فعال اصولگرا گفت:  مدتی بود که دشمن تلاش داشت تا اعتماد مردم و این سرمایه اجتماعی را از بین ببرد، اما دشمن وقتی دید که با ریختن خون سردار سلیمانی یک انقلاب دیگری در میان مردم ما ایجاد شد و مردم با همه وجود پا به صحنه گذاشته و اتحادشان بیشتر شد به این فکر افتاد تا به هر نحوی جنگ روانی ایجاد کرده و جامعه را دو قطبی کند.

او تاکید کرد: البته  متاسفانه برخی از نفوذی هایی که در پازل دشمن بازی کردند تا اندازه ای این توانستد این دو قطبی را ایجاد کنند، البته اینها تا اندازه ای موفق بودن و به نظرم این نماز جمعه رهبری موجب این خواهد شد که دوباره این اتحاد و این پیوند بین مردم ایجاد شود و مثل همیشه ایشان همه نقشه های چند ساله دشمن را از بین خواهد برد و همه نقشه های انها را نقش بر آب خواهد کرد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر