کد خبر: ۷۲۲۱۹۴۸
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
کد خبر : ۷۲۲۱۹۴۸

رئیس انجمن هنر‌های نمایشی خوزستان باغملک همواره خانه هنرمندان شاخص عرصه تئاتر استان بوده است.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، محمد یاقوت پور رئیس انجمن هنر‌های نمایشی استان خوزستان گفت: باغملک همواره خانه هنرمندان شاخص عرصه تئاتر استان بوده است.

رئیس انجمن هنر‌های نمایشی استان خوزستان به مناسبت برگزاری مراسم یادبود هنرمندان فقید زنده یاد حاج فرهاد زنگنه و زنده یاد کربلایی محمد سیفی زنگنه در باغملک در تالار فردوسی شهرستان برگزار می‌گردد پیامی را منتشر کرد.

در متن پیام یاقوت پور آمده است:

همه‌ی ما بازیگر سکانسی از زندگی هستیم.

بازیگرانی که بر روی صحنه زندگی نقش‌هایی متفاوت را ایفا می‌کنیم، گاهی لبخند بر چهره داریم و گاهی گریه‌هایی از شادی و غم، گاهی در پشت چهره‌ی آشوب زده و نگران نقاب شادی بر چهره می‌زنیم و گاهی برعکس.

به هر حال همه ما آمده ایم تا نقش آفرینی کنیم و هر کدام به نوعی بازیگر باشیم.

نقشی که خوب یا بد بودنش را خودمان تعیین می‌کنیم. هم کارگردانش هستیم و هم بازیگرش؛ و چه خوب ایفای نقش کردند در این مدت کوتاه عمرشان این دو عزیز جان مرحوم حاج فرهاد زنگنه و مرحوم محمد سیفی زنگنه و به ما آموختند که صحنه بازیگر نمی‌سازد و این بازیگر خوب است که صحنه را شکل می‌دهد.

شهرستان باغملک از دیر باز و همواره خانه هنرمندان شاخص عرصه تئاتر استان زرخیز خوزستان بوده و هست و برگزاری همه ساله جشنواره استانی تئاتر خیابانی نیز نشان از این ظرفیت بالای هنری باغملک دارد.

انجمن هنر‌های نمایشی خوزستان با افتخار همواره همگام و همراه هنرمندان تئاتر باغملک بوده و به نمایندگی از خانواده معزز تئاتر استان در گرامیداشت این دو برادر عزیز همدل هنرمندان عزیز شهرستان خواهد بود و فرصت را غنیمت شمرده و جهت برگزاری باشکوه جشنواره تئاتر استانی خیابانی باغملک در سال آتی نیز اعلام آمادگی خود را اعلام می‌داریم.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر