شبکه چهار روی موج «رادیو انتخاب»/ بررسی نقش و اولویت های مجلس یازدهم

«رادیو انتخاب» عنوان ویژه برنامه انتخاباتی شبکه چهار سیماست که به بررسی ویژگی‌های لازم برای مجلس آینده می‌پردازد.

شبکه چهار روی موج «رادیو انتخاب»/ بررسی نقش و اولویت های مجلس یازدهمبه گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه چهار سیما در ویژه برنامه انتخاباتی خود برنامه ای در قالب رادیو تصویری آماده کرده است. برنامه «رادیو انتخاب» عنوان ویژه برنامه شبکه چهار است که غلامرضا محمدقاسمی کار تهیه‌کنندگی و کارگردانی آن را بر عهده دارد.

در این برنامه مجری با کارشناسان به بررسی مسائل و موضوعات حوزه های مختلف پزشکی، صنعت، بازرگانی، زنان، حوزه اجتماعی و ... می پردازد.

همچنین اولویت هایی که مجلس آینده باید برای تسهیل امور و رفع مشکلات درنظر بگیرد، مورد ارزیابی قرار می گیرد.

در این برنامه ترکیبی که اجرای آن را شاهین احمدیان بر عهده دارد، با هفتاد کارشناس در حوزه‌های مختلف در خصوص نقش و اولویت‌های مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های مختلف همچون آموزش و پرورش، محیط زیست، فرهنگ، سیاست خارجه و ... گفت‌وگو می‌شود.

این برنامه علاوه بر گفت‌وگو از بخش‌های مختلفی همچون «مرور ادوار مجلس» که به تاریخچه مجلس شورای اسلامی در دوره‌های مختلف می‌پردازد، تشکیل شده است. همچنین برخی قوانین انتخاباتی و آیین نامه داخلی مجلس هم در این برنامه بررسی می شود.

«قصه‌های ما» شامل داستانک‌های انتخاباتی هم از دیگر بخش های برنامه «رادیو انتخاب» است. موشن گرافی و بررسی رویدادهای گذشته انتخابات مجلس از دیگر بخش های این برنامه است.

«رادیو انتخاب» به تهیه کنندگی غلامرضا محمدقاسمی هفته‌ای چهار بار تا زمان انتخابات یازدهم مجلس یک شنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار پخش می‌شود.

انتهای پیام/

 

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر