کد خبر: ۷۲۴۵۰۹۷
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۵
کد خبر : ۷۲۴۵۰۹۷
گروه : زنجان » زنجان

امام جمعه و استاندار زنجان امروز از واحد‌های تولیدی و صنعتی آماده افتتاح تا پایان سال احیا شده این استان بازدید کرده و در جریان آخرین وضعیت این واحد‌ها قرار گرفتند.

۶ واحد صنعتی تا پایان سال در زنجان به بهره برداری می‌رسدبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان،مسئولان استانی از واحد‌های کیمیا زیست پارسیان (تولید کننده دارو)، سپهر پلاستیک (تولید وسایل پلاستیکی و بطری)، تدبیر فرآیند کار زنگان (تولید اسید سولفوریک)، کیمیا نوآوران زنگان (تولید اسید سولفوریک) و ملات خشک آندیا در شهرک صنعتی نوآوران زنجان بازدید کرد.

واحد کیمیا زیست پارسیان تولید کننده انواع داروی گوارشی و موثر بر چربی خون با میزان سرمایه گذاری ۳۷۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۳۸ نفر تا پایان امسال افتتاح می‌شود.

تدبیر فرآیند کار زنگان، تولید کننده اسید سولفوریک با سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۳۰ نفر، واحد کیمیا نوآوران زنگان تولید کننده اسید سولفوریک با سرمایه گذاری ۴۷۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۳۰ نفر آماه افتتاح تا پایان امسال است.

امام جمعه و استاندار زنجان سپس با حضور در شهرک صنعتی شماره یک زنجان از واحد‌های صنعتی آلفا ماشین پویا، تولیدکننده ماشین آلات صنعتی مورد نیاز واحد‌های روی، مس و آهن و تولید گستر راسپینا، تولیدکننده لنت ترمز خودرو و قطعه گستر راسپینا، تولید قطعات جانبی لنت ترمز بازدید کرد.

بازدید از واحد تولیدی اطلس‌جین در صایین‌قلعه که تا پایان سال افتتاح می‌شود، واحد‌های احیا شده پیشرو لنت کاسپین و زرتاکدارن در شهرک صنعتی خرمدره، پنج واحد نساجی احیا شده با عنوان گروه صنعتی نیکو در ابهر، واحد احیا شده چینی هیس در ابهر و واحد احیا شده پودر تخم مرغ معجزه در هیدج نیز از دیگر واحد‌های تولیدی مورد بازدید امام جمعه و استاندار زنجان بودند.

واحد اطلس‌جین صایین‌قلعه با سه هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال حجم سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال برای ۵۰۰ نفر، ظرفیت تولید سالانه ۳۶ میلیون مترمربع پارچه جین را داشته و ۸۱ میلیون مترمربع تکمیل کالای جین و ۴۱ میلیون مترمربع رنگرزی پارچه انجام می‌دهد.

مجتمع فولاد البرز ناب آرش ابهر با ۲۰ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال برای ۹۰۰ نفر، ظرفیت تولید سالانه، یک میلیون تُن شمش فولاد را دارد.

واحد نورد فولادکاران افق ابهر نیز با ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال حجم سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال برای ۱۵۰ نفر، سالانه ۳۰۰ هزار تُن مفتول فولادی تولید می‌کند.

واحد صنعتی چینی هیس ابهر نیز توسط سرمایه‌گذار جدید احیا شده است که با ۷۰۰ میلیارد ریال حجم سرمایه‌گذاری و ایجاد ۷۰ شغل به چرخه تولید بازمی‌گردد و محصول تولیدی آن سالانه ۶ هزار تن چینی و بلور است.
 
انتهای پیام/ن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر