کد خبر: ۷۲۴۵۷۸۶
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
کد خبر : ۷۲۴۵۷۸۶
مدیر مرکز جامع مشاوره آستان قدس رضوی عنوان کرد؛

مدیر مرکز جامع مشاوره آستان قدس رضوی گفت: یکی از برجسته‌ترین مزایای مدارس فصلی نقش مهم آن در شکل دهی و هدایت زمینه‌های مطالعاتی و پژوهشی افراد است.

نقش مهم مدارس فصلی روانشناسی اسلامی در هدایت زمینه‌های مطالعاتی و پژوهشیبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، سید محسن اصغری نکاح مدیر مرکز جامع مشاوره آستان قدس رضوی در خصوص برگزاری رویداد علمی سومین دوره مدرسه فصلی روانشناسی اسلامی در مشهد، گفت:  این همایش با محوریت آموزش پروتکل‌های درمانی و مداخلات روان‌شناختی با رویکرد دینی به مشاوران و روان شناسان مباحث علمی ارائه می‌کند.

او تصریح کرد: تولید علم در حوزه مشاوره با رویکرد دینی، شبکه‌سازی و هویت بخشی به مشاوران متعهد، کادرسازی و کارآمدسازی نیرو‌های مشاوره برای خدمت به زائران و محرومان و مجاوران مضجع شریف رضوی، از جمله اولویت‌های علمی و حرفه‌ای مرکز جامع مشاوره، رشد و توانمندسازی آستان قدس رضوی است.

مدیر مرکز جامع مشاوره آستان قدس رضوی گفت: مدارس فصلی یکی از فعالیت‌های دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی دنیا است و از منظر تخصصی و حرفه‌ای فرصتی برای تعامل علمی و حرفه‌ای متخصصان در مسایل روز یک رشته یا موضوع تخصصی، که یک سوی آن حضور اساتید برجسته و سوی دیگر آن متخصصان و دانش پژوهان و پژوهشگران علاقمند و با انگیزه است.

اصغری نکاح افزود: این افراد طی چند روز آموزش و ارائه سخنرانی، تبادل نظر، اندیشه‌ورزی، مناظره و پنل‌های تخصصی، مسائل روز یک رشته یا موضوع خاصی را مورد بررسی و کند وکاو قرار می‌دهند.

دیر مرکز جامع مشاوره آستان قدس رضوی گفت: مدارس فصلی روان‌شناسی اسلامی در سطح ملی و با مشارکت اساتید برجسته حوزه و کشور و با حضور اساتید و دانشجویان دوره دکتری و مشاوران و روانشناسان از جمله خادمیاران مشاوره از استان‌ها و شهر‌های مختلف کشور با کیفیت مناسب طی سه روز متوالی آموزش، اندیشه‌ورزی و بحث و پرسش و پاسخ علمی و پنل‌های تخصصی ارایه شده است.

انتهای پیام// ز.م
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر