کد خبر: ۷۴۵۲۰۲۰
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
کد خبر : ۷۴۵۲۰۲۰

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: با مشارکت خیران، مراکز نیکوکاری و کمیته امداد ۲۰۰ هزار بسته معیشتی تهیه و تا پایان شهریور بین مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند غیر مددجو توزیع می شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، حبیب الله آسوده مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی در مراسم اجرای مرحله دوم رزمایش مواسات و همدلی «نهضت تعاون و احسان» گفت:  توزیع ۲۰۰ هزار بسته معیشتی توسط کمیته امداد از امروز شروع شد که ۱۷۰ هزار بسته بین مددجویان مستمری بگیر و ۳۰ هزار بسته بین نیازمندان غیر مددجو با مشارکت مراکز نیکوکاری صورت می گیرد.


او افزود: مددجویان نقاط شهری با مراجعه به فروشگاه های طرف قرارداد سبدکالای خود را دریافت می کنند و به مددجویان روستایی بسته های معیشتی با مراجعه به محل زندگی شان به آنها تحویل داده می شود.

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی ادامه داد: در این رزمایش مواسات و همدلی، واگذاری ۱۱۰ واحد مسکونی با تمرکز خانواده‌های دارای فرزند یتیم، اهدای ۱۱۰ سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت، افتتاح ۱۱۰ طرح اشتغال با ایجاد ۲۰۰ فرصت شغلی و کلنگ زنی ۲۴ واحد مسکونی در شهر مرزی صالح آباد انجام شد.

آسوده با اشاره به اجرای طرح نذر قربانی توسط کمیته امداد در خراسان رضوی به نیت سلامتی مدافعان سلامت و مردم، بیان کرد: با مشارکت نیکوکاران ۲ هزار قربانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام و گوشت آن بین مددجویان و اقشار نیازمند توزیع شد.


او تصریح کرد: برای توزیع ۲۰۰ هزار بسته معیشتی بیش از ۵۰ میلیارد تومان اعتبار، برای هر سری جهیزیه که دارای ۹ قلم اساسی زندگی است ۸ میلیون تومان و برای هر طرح اشتغال ۵۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

انتهای پیام//ی. ج
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ