در زندان‌های استان سمنان یک زندانی نفقه و مهریه وجود ندارد

رئیس کل دادگستری استان سمنان گفت: تا کنون ۱۱۷ زندانی جرایم غیرعمد و مالی در سطح استان آزاد شده اند و هیچ زندانی مهریه و نفقه‌ای وجود ندارد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، عبداللهی رئیس کل دادگستری استان سمنان در نشست قضات استان با آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه در غربالگری زندانیان خوشبختانه شاهد آزادی ۱۱۷ زندانی در سطح استان بوده‌ایم، تاکید کرد: در خصوص کاهش تعداد جمعیت کیفری نیز استان سمنان وضعیت خوبی را داشته و در رتبه سوم کشور قرار دارد.

او با بیان اینکه در زمینه اراضی ملی فقط یک پرونده مورد مناقشه در سطح استان سمنان مفتوح و در دست رسیدگی است، تاکید کرد: هفت هزار هکتار اراضی که بدون سبب، برایشان سند قطعی گرفته شده بود، ابطال و به بیت‌المال بازگشت یافتند.

رئیس کل دادگستری استان سمنان با بیان اینکه ۹ هکتار بستر رودخانه‌ها نیز به همت دستگاه قضائی به بیت‌المال بازگردانده شده است، بیان کرد: طرح کاداستر یا همان سند تک برگی برای شش میلیون ۲۷۳ و ۸۳۰ هکتار عرضه‌های دولتی استان اجرایی شده است.

عبدالهی همچنین با بیان اینکه در زندان‌های استان سمنان امروز حتی یک زندانی نفقه و مهریه وجود ندارد، بیان کرد: هیچ زندانی جرایم مالی زیر ۵۰ میلیون تومان در زندان‌های استان وجود ندارد همچنین رضایت اولیا دم برای ۱۰ نفر محکوم به قصاص در ماه‌های اخیر تحصیل شده است.

انتهای پیام / گ 

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر