رونمایی سامانه ناظر و بستر اطلاع رسانی برخط پروژه‌های شهرداری مشهد

سامانه ناظر به عنوان بستر اطلاع رسانی برخط پروژه های مدیریت شهری مشهد به آدرس Nazer.mashhad.ir روز شنبه در مراسمی رونمایی شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، محمدرضا کلائی شهردار مشهد در افتتاحیه این مراسم گفت: در زمینه شفافیت باید به دنبال نزدیک کردن شعار و عمل باشیم و هیچ اقدامی در این زمینه به اندازه نصب تابلو‌های روزشمار در ابتدای پروژه‌ها موثر نبوده است.

او افزود: این سامانه به منظور نظارت مردم بر پروژه‌های شهری فعال شده است.

شهردار مشهد ادامه داد: اقدامات مرتبط برای شناسایی این سامانه باید انجام شود و ارائه گزارش‌های هفتگی از پروژه‌ها باید تقویت شده و ادامه یابد.

مزایای سامانه ناظر برای شهروندان

خلیل الله کاظمی معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: از مزایای سامانه ناظر، شفافیت مدیریت پروژه‌های شهری به ویژه در حوزه‌های عمرانی، امکان نظارت دقیق‌تر شهروندان بر پروژه ها، افزایش تعهد پیمانکاران نسبت به رعایت برنامه زمانی پروژه‌ها، دریافت نظرات مردم در خصوص هر پروژه و انتقال آن به مدیران مربوطه است.

او افزود: اطلاعاتی همچون روزشمار، پیشرفت فیزیکی، نام کارفرما، نام مشاور و نام پیمانکار و آخرین تصاویر و کلیپ‌های مربوط به هر پروژه در این سامانه به نشانی WWW.NAZER.MASHHAD.IR قابل مشاهده است.
 
انتهای پیام // ا.د
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر