کمک یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی به نیازمندان مهابادی

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) مهاباد گفت: با همراهی مراکز نیکوکاری و کمک خیران و همچنین حمایت کمیته امداد یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به نیازمندان کمک شد.

حسین خضری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) مهاباد در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد، اظهار کرد: تاکنون یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از طریق این نهاد به دانش آموزان کم بضاعت کمک شده است.

خضری افزود: این مبلغ برای خرید ۵۰ دستگاه تبلت به منظور کمک به روند آموزشی دانش آموزان نیازمند و مددجویان تحت حمایت این نهاد هزینه شده است.

او ادامه داد: توزیع وسایل کمک آموزشی با اولویت دانش آموزانی بوده که دارای کمترین امکانات آموزشی و رفاهی برای ادامه تحصیل بودند، انجام گرفته و تلاش می‌شود این روند تا پایان سال جاری ادامه دار باشد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) مهاباد تصریح کرد: برخی از دانش آموزان به ویژه مددجویان کمیته امداد به تبلت یا گوشی‌های هوشمند برای آموزش دسترسی ندارند که تلاش می‌شود تا با کمک مردم و خیّران، اقدامات مؤثری برای حل این مشکل انجام شود.


بیشتر بخوانید


خضری با بیان اینکه ۹۰۱ دانش آموز مهابادی تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند، اضافه کرد: هم اکنون بیش از ۷۰ دانش‌آموز بی‌بضاعت در مهاباد، متقاضی دریافت دستگاه‌های ارتباطی برای استفاده در سامانه‌های درسی هستند.

او گفت: رفع موانع تحصیلی، فراهم کردن زمینه ادامه تحصیل و ارائه خدمات فرهنگی با هدف رشد و ارتقای وضعیت تحصیلی دانش‌آموزان مددجو از وظایف کمیته امداد به شمار می‌رود که تاکنون در حد توان انجام شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) مهاباد همچنین با اشاره به خدمات جدید کمیته امداد در جمع آوری کمک‌های مردمی بیان کرد: برای رفاه حال مشترکان، صدقات و سرعت عمل در جمع آوری کمک‌های مردمی، خیران میتوانند کمک‌های نقدی خود را از طریق کد #۰۴۴۱۰ *۸۸۷۷ * و شماره تلفن ثابت ۰۹۶۸۸۷۷ پرداخت یا با ارسال عدد یک به سامانه پیامکی ۸۸۷۷ کمی‌های نقدی خود را واریز کنند.

انتهای پیام/ه

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر